Haftalık Geek Basını-3

basın ile ilgili görsel sonucu

20-26 Kasım*

Haftanın kısa ama bir o kadar önemli haberleriyle Geek Basını yazı serimizin 3. yazısına hoşgeldiniz.

1) Jude Law,Captain Marvel filmine erkek başrol olarak katıldı.Muhtemelen Mar-Vell karakterini canlandıracak.

jude law mar-vell ile ilgili görsel sonucu  2) DC'nin ''Justice League''filminin görüntü yönetmini Fabian Wagner, filmin 2 saat 50 dakika olduğunu ve Snyder'in versiyonunun çıkmasını umduğunu söyledi.

justice league posters ile ilgili görsel sonucu3) Tom Hardy,Venom setinden yeni bir görsel paylaştı.Ayrıca bu sahne Eddie Brock'un eviymiş.

4) Aquaman yönetmeni James Wan, Atlantis'de konuşmak için karakterlerin hava baloncukları açmayacağını söyledi.

aquaman justice league ile ilgili görsel sonucu


5) Warner Bros'un açılışta en az 250 milyon hedeflediği Justice League'in ABD içinde açılış haftasonu hasılatı 96 milyon dolar! Hem DCEU'nun en düşük açılışı hem de karşılaştırma yapacak olursak 2012'de The Avengers, açılışı 207 milyon dolar ile yapmıştı.

İlgili resim


6) Harley Quiin'in animated serisi çıkıyor! Ne zaman çıkacağı henüz bilinmiyor. Ayrıca çizgi dizi 36 bölümden oluşacak...

harley quinn animasyon ile ilgili görsel sonucu


7) DC'nin Justice League filminden  kesilen sahneler için hayranlar imza kampanyası başlattı.

justice league ile ilgili görsel sonucu

8) The CW'da yayımlanan DC dizilerinin gelenek haline gelen ortak bölümleri bu sezon değişik bir rekor peşinde. 27 ve 28 Kasım tarihlerinde Supergirl, Flash, Legends of Tomorrow ve Arrow'da dört bölüm olarak yayınlanacaktır.


Hikaye ise şöyle; Earth-X'teki Naziler II. Dünya Savaşını kazanıyorlar ve kahraman olarak bildiğimiz, sevdiğimiz herkes Nazilerin kontrolünde yetişiyor. Earth-X'ten gelen Dark ArrowOvergirl ve Blitzen'in liderliğindeki Nazi ordusu  Barry ve Iris'in düğününü basıyorlar ve Earth-1'i ele geçirmeye çalışıyorlar. Aşağıda fragmanı bulunmaktadır.9) Justice League'de yaptığı radikal değişiklerden ve set ekibiyle yaşadığı ciddi problemlerden sonra eleştirilerin odağı olan Joss Whendon'un Batgirl filminden Warner Bros.tarafından kovulduğu söylentileri vardı. Fakat Joss Whendon'un Batgirl senaryosu üzerinde çalıştığı öğrenildi!
İlgili resim

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.