Captain Cold Karakteri Geri Döndü!

İlgili resim

The Flash dizisinin ilk sezonunda görülmesinden itibaren, Wentworth Miller’ın Captain Cold’u , Arrowverse’de epeyce bir yolculuk yapmıştı. Ancak Legends of Tomorrow için ayrılmasından beridir, Miller, sadece The Flash dizisinde iki defa görünmüştü. Bu durum değişmek üzere, çünkü Miller, o ceketi giyiyor olacak ve rolü bırakmadan önce son defa Scarlet Speedster ile çalışıyor olacak.

Birkaç gün önce Almanya Comic-Con’unda iken, Miller, Ocak’taki Flash için bir bölüm daha çekeceğini onayladı. Kontraktı bitmiş olduğu halde Flash bölümünü çekeceğini ve ileride de görünmeye açık olduğunu söyledi Miller. 

“Bu karakteri seviyorum ve rol için çok fazla uğraşım var. Geri dönmek için birçok sebep var. Sadece doğru hikaye olması lazım.”
captain cold ile ilgili görsel sonucu

Miller aynı zamanda Arrowverse yazarlarını da Leonard Snart’ın farklı yüzlerini keşfettikleri için övmüştü, örneğin zaman yolculuğu ve alternatif gerçeklik hikayelerini. Yan serilerden Legends’daki eklemelerine de bakarak, Cold kötücül yollarından değişmiş ve tamamıyla iyi bir kahraman olmuştu. Birinci sezondaki arkadaşlarını kurtarmak için kendisini feda etmesine rağmen, halüsinasyonlar ve zaman yolculuğuyla çeşitli zamanlara dönmeyi kontrol ediyordu. Son zamanlarda, Snart, diziye, Citizen Cold olarak geri döndü, “Crisis on Earth-X” 'teki kahramanlara, kötü Nazilerle savaşmalarına yardım eden karakterin kahraman versiyonu. Şimdilik Legend’larla takılma kararı aldı, fakat biliniyor ki, Waverider’da kalıcı bir karakter olmayacak. Grant Gustin, Scarlet Speedster’ı canlandırıyor, The Flash 16 Ocak saat 20.00 Salı günü The CW’de geri dönecek. Bir başka haberde görüşmek üzere...

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.