DC Mart Ayından ÖğrendiklerimizHer ay DC, Marvel ve diğer çizgi roman şirketleri birkaç ay sonra yapacaklarını tanıtıyor. Biz de bu tanıtımlardan öğrendiklerimizi her ay sizlere aktaracağız. İyi okumalar!The Curse Of Brimstone

YENİ SERİLER !

Mart ayında yine yeni serilerle dolup taşıyoruz. İlk olarak "The Curse Of Brimstone" ve "The Immortal Men" Dark Matter evreninden çıkıyor. Bir yandan ise sessizce "Eternity Girl" adlı bir seri geliyor. Aynı zamanda Süt savaşları sonrası 3 yeni serimiz geliyor. Bunlar Young Animal serilerinden tanıdığımız karakterlerin yeni serileri. Bir tür yeniden başlama diyebiliriz. Ben şimdiden Curse Of Brimstone'u merak etmekteyim.DETECTIVE COMICS'TE TAKIM SARSINTISI 


Mart ayında Detective Comics serisinde takım parçalanıyor. Üyeler teker teker gidiyor. Batwoman ise babasının yanında ve büyük bir seçim yapması gerekecek. Red Robin ve Batman ise birlikteliklerin geleceği hakkında konuşması gerek... tabi varsa. 

FLASH GÜCÜNÜ YİNE KAYBEDİYOR


Grodd'ın şehre saldıracağı yeni Flah hikayesinde Flash'ın güçlerini yine kaybedeceğini ve alması için Grood ile yüzleşmesi gerektiğini öğrendik. Grood ise hız gücü olan karakterlerimizin zihnini kontrol ederek Flash'a saldırtacak. Kapağı ilgi çekici buldum.

BOYZARRO VE AİLESİ GELİYOR


Superman serisinin yeni hikayesinde Bizarro ve yeni ailesini göreceğiz. Oğuldan kediye kadar hepsi Bizarro tarzında. Eğlenceli bir aile hikayesi okuyacağımızı düşünüyorum.

Diğer Bilgiler;

  • Mart Ayında Action Comics'in sadece 1 sayısı çıkacak, o ise #999.
  • Hal Joran and The Green Lantern Corps serisinde Zod hikayesi son bulacak.
  • Doomsday Clock sayısı çıkmayacak.
  • JLA ve Jusice League Watchtower'da kapana kısılacağı bir Justice League sayısı gelecek.

Daha sonraki yazılarda görüşmek üzere. Önümüzdeki ay bu yazı serimizin yeni yayını kaçırmayın!

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.