DC Şubat Ayından Öğrendiklerimiz


Her ay DC, Marvel ve diğer çizgi roman şirketleri birkaç ay sonra yapacaklarını tanıtıyor. Biz de bu tanıtımlardan öğrendiklerimizi her ay sizlere aktaracağız. İyi okumalar!YENİ SERİLER !

Şubat ayında DC evreninde yepisyeni seriler çıkıyor. Dan Didio ve Justin Jordan elinden "Sideways", Jeff Lemire'dan ise "The Terrifics" serisi geliyor. Batman aleminden ise yeni iki minik serimiz var. Birisi Batman'in Telltale oyunun 1 ve 2.Sezonu arasındaki bir hikayeyi anlatan "Batman: Sins Of The Father" ve Batman'in Wonder Woman ile birleştiği "The Brave And The Bold: Batman And Wonder Woman" geliyor. Aynı zamanda sevgililer gününe özel tek sayılık "Young Monsters In Love" sayısı geliyor. Suyun altından ise "Mera: Queen Of Atlantis" serisi geliyor. Son olarak Earth One hikayelerini takip edenler için bir haberimiz var. Green Lantern: Earth One geliyor. BİTEN SERİLER


Ne kadar yeni başlayan seri varsa biten seriler de var. Blue Beetle 18.sayısı ile serisine son veriyor. Metal eventi ise 6.sayısı ile son buluyor. 


SÜT!Şubat ayında bölümlük özel sayılarında halinde "Süt Savaşları" adlı bir hikaye gelecek. Hikaye ise hikayeleri çalan multievrensel bir şirketi anlatıyor. Bunu nasıl mı yapıyorlar ? Psişik ineklerin radyoaktif sütü ile😐.

AD DEĞİŞİKLİĞİ


New Super-Man serisi yeni hikayesiyle birlikte serinin adı, New Super-Man and The League Of China'ya değiştirildi.

Diğer Bilgiler;


  • Action Comics #1000 çıkıyor!
  • 30 sayfalık Batwoman'ın Mahkemesi adlı bir sayı çıkacak.
  • Cyborg, Justice League serisinde bir sayılığına lider olacak.
  • Titans ekibi dağılıyor mu?

Daha sonraki yazılarda görüşmek üzere. Önümüzdeki ay bu yazı serimizin yeni yayını kaçırmayın!

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.