Michael Chiklis MCU’da Thing Rolünü İstiyor!

Michael Chiklis the thing ile ilgili görsel sonucu

Disney ve Fox arasındaki pazarlık bitti, ve Fantastik Dörtlü aktörü Michael Chiklis, The Thing rolünü geri almaya olan ilgisini ifade etti, ancak bu sefer Marvel Sinematik Evreninin bir parçası olarak.

X-Men’in, Fantastik Dörtlü’nün ve Yenilmezler’in aynı evrende bulunmalarını isteyen fanların, Fox’un film ve televizyon haklarını Disney’e satmasıyla, sonunda dilekleri gerçekleşiyor. Bazıları, Ryan Reynolds gibi, Deadpool 2 vb. vizyona girmemiş filmlerin bu değişimden nasıl etkileneceklerine dair endişelerini ifade ettiler. Yine de, diğerleri, çeşitli şirketlerin Marvel karakterlerinin MCU’da ilk defa görülmelerine çok daha heyecanlılar. Marvel Stüdyoları başkanı Kevin Feige, dediklerine göre,  X-Men’de belirli noktalarda çok sabırsızmış. Bu geçiş aynı zamanda MCU için, hukuki açıdan ihmal edilmiş birçok ikonik kahraman ve kötü adam tanıtmalarının da kapısını açmış oldu.

Aktör Michael Chiklis, Fox’un ilk iki Fantastik Dörtlü filminde The Thing’i oynamış olan bir aktör, kendisi MCU’ya girme imkanı için sabırsız gibi görünüyor. Chiklis, The Thing’in Hulk’ı “Pataklama zamanı olabilir mi?” sorusuyla yumruklarken olan bir resmini tweetledi.

İlgili resim

Marvel Comics’te en eski ve de en zevkli  rekabetlerden birisi elbette Hulk ve Thing’dir, 1963’teki Fantastik Dörtlü #12 ile tüm bu yolu başlamış olan. Bu efsane müsabakalar, her zaman fanlar tarafından “Tüm zamanların en müthiş dövüşleri” olarak ağızlarda dolaşmıştır. Gerçi,  aslına bakarsak bu eşleştirmenin MCU büyük ekranında gerçekleşmesi için öncesinde uzunca bir zaman gerekmekte olabilir; çünkü bu, artık olanak alanının dışında değil. İlk olarak, Fox ve Disney arasındaki anlaşmanın Fantastik Dörtlüyü kapsamayacağına dair raporlar vardı, ancak bu düşünceler, Disney’in resmi basında bir açıklamasıyla çürütülmüştü. Özellikle X-Men, Fantastik Dörtlü ve Deadpool, Disney/Fox birleşmesinin parçası olmuşlardı.

Marvel, Fantastik Dörtlü’yü MCU’ya getirmeye karar verdiği zaman, Chiklis’in Thing’i canlandırması olanaksızdı, bir karışıklığa sebep olabileceği için. Fanlar, Marvel’dan, Fantastik Dörtlü’ye tamamıyla yeni, aktörler seçmelerini umabilirler. Ne olursa olsun, Hulk ve Thing arasında bir dövüş, sonunda imkanlı hale geldi...

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.