Super Sons Crossover'ı ile İlgili Tüm Detaylar


DC evreninde her eventin iç içe girdiği ve hangisine para ayırsam dediğiniz şu zamanlarda, bu ay içinde başlayacak yeni bir tehdit geliyor. Peki konusu ne? Nasıl okunur? Almalı mıyım? Tüm bu soruların cevaplarını bu yazıda birleştirdik... 


Ne Bu "Super Sons Of Tomorrow"?

Detective Comics serisinde Tim Drake'ten öğrendiğimiz kadarıyla Damian Wayne Batman olduğunda baya kötü şeyler yapmış. Bu hikayede neler yaptığını öğrenmekle birlikte Tim yeniden  geçmişe gelip bizim Superboy'u öldürmeye çalışmasını göreceğiz. Öldürmeye çalışmasının nedeni ise gelecekteki bir olayı düzeltmek. Superman, Teen Titans ve Robin ise bunu durdurmaya çalışacak. Bunların dışında hikayede Connor Kent'i ve geleceğin Teen Titans'ını göreceğiz.Hangi Sıra ve Nasıl?

Hikaye Superman #37'de başlayıp Super Sons #12'de bitecek bu seriler dışında Teen Titans serisi de olaya dahil olacak. Yukarıda gördüğünüz resimde sıralamayı daha iyi anlayabilirsiniz. Hepsini teker teker toplamak güç olacağından dolayı hikayeye abonelik açmanızı tavsiye ederiz.

Hikaye Ne Kadar Önemli?

Hikaye Superman'den çok Superboy'u etkileyecek ama bunun sonuçları Robin ve Teen Titans'a etkiler bırakacak. Robin geleceğini sorgularken Titans binası büyük bir zarar alacak ve muhtemelen terk etmeleri gerekecek. Eğer bu serileri takip ediyorsanız bu hikayeyi dikkate almanızı tavsiye ederiz.

Super Sons Of Tommorow Peter J. Tomasi'nin kaleminden alınarak aralığın  20'sinde başlayacak...

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.