"Agents of SHIELD'ın 100. Bölümü Ortalığı Yıkacak!"


Agents of S.H.I.E.L.D. dizisinin aktörü ve yönetmeni Clark Gregg 100. bölümün hayranları çok etkileyeceğini belirtti. Dizi, ABC kanalında 2013'te Marvel Cinematic Universe'ün ilk 'spinoff'u olarak yayınlanmaya başladı. Filmlerden Ajan Phil Coulson olarak tanıdığımız Gregg, dizide de aynı rolle karşımıza çıkıyor. Ekibiyle birlikte Inhumanlardan tutun, Hydra ile dolu sanal gerçekliğe kadar bir sürü maceraya atıldılar. Dizi şu an 5. sezonunda ve her sezonda yaptığı gibi bu sezonda da bambaşka şeyler sunuyor bizlere.

5. sezonun galasında, Coulson ve ekibi kendilerini bir uzay istasyonunda bulmuşlardı. Ayrıca dizinin 5. sezonu 100. bölümü de kapsıyor; ki biz o bölümü Mart ayında göreceğiz. Marvel TV'nin başındaki adam Jeph Loeb "100. bölüm önemli bir olayı da içeriyor" dedi. Clark Gregg de "Hayranlar büyük şeyler bekleyebilirler. Çok büyük şeyler" dedi. Ayrıca kendisinin yönettiği 94. bölümde -ne kadar üstü kapalı da olsa- ipuçları olacağını belirtti ve önemli olaylar olacağına dair söz verdi.Jeph Loeb ayrıca, ajanların eve dönmenin yollarını arayacaklarından, zamanda yolculukla uğraşacaklarından, Dünya'nın yok edilmesi tehdidinden ve bir sürü Kree'den bahsetti. 100. bölüm muhakkak Agents of S.H.I.E.L.D.'ın geleceğinin değişmesinde önemli bir rol üstlenecek.

Birkaç yerde "Kesin click-bait bu!" diyenleri gördüm. Arkadaşlar... Bu adamlar dizi çekiyor, YouTube videosu değil. Eğer önemli bir olay olmasaydı önceden duyurmazlardı. Her neyse, biz konumuza dönelim. Açıkçası hayranları ayaklandırdılar. Eminim 94. bölümü dikkatli dikkatli izleyecektir herkes. Ancak 100. bölüme daha çok var. Bu da demek oluyor ki; üreteceğimiz çok teori, tahminde bulunacağımız çok konu var. Herkes şimdiden başlasın!

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.