Atlantis'in Kralı'na Bruce Wayne'den İlginç Teklif!

İlgili resim

Bir balık parayla ne yapar? Bu soru Ben Affleck'in Bruce Wayne'i tarafından Justice League'in silinen sahnelerinde cevap arıyordu. Batman, Jason Momoa'nın Aquaman'ına süper kahraman takımlarına katılması için rüşvet veriyordu. Bruce, Aquaman tarafından duvara çivilenmişken gülünç bi şekilde büyük miktardaki parayı gösterdiği sahne, filmin Blu-Ray versiyonunda bulunacak.

Bari Çaktırmadan Cebine Bırakaydın Herkesin İçinde Ayıp Olmuş.

Sahne, filmde çok farklı bir şekilde oynamıştı. Bruce, Aquaman'ın görev bilgisine itiraz etmeye çalışır, ancak Atlantis'in Kralı onu sallamaz. Steppenwolf, Atlantis'ten bir MotherBox almaya çalışınca, kahraman neyin tehlikede olduğunu fark eder.

Bu sahnenin Zack Snyder veya Joss Whedon'dan olup olmadığı belirsiz. Bildiğiniz gibi, Snyder filmin ilk yönetmeniydi, ancak bir aile trajedisi nedeniyle projeden ayrılmak zorunda kaldı. Whedon, daha sonra filmi bitirmek için geldi, bu nedenle hangi direktörün Justice League'in hangi bölümlerinden sorumlu olduğunu söylemek zor. Ancak üstüne düşünülünce böyle bir sahneyi filmde görmek, bütün akışı bozar ve karakterlerin altyapısını sarsardı. Kim çıkardıysa iyi yapmış. JL filmiyle ilgili ilginç haberler geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğim. Kendinize iyi bakın!

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.