Marvel Nisan Ayından Öğrendiklerimiz


Her ay DC, Marvel ve diğer çizgi roman şirketleri birkaç ay sonra yapacaklarını tanıtıyor. Biz de bu tanıtımlardan öğrendiklerimizi her ay sizlere aktaracağız. İyi okumalar!


BAŞLAYANLAR VE BİTENLER

Nisan ayında Marvel'dan The Hunt For Wolverine adlı Logan'ın dönüşünü anlatan bir sayı geliyor. Bu tarz toplamda 4 farklı sayı çıkacak. Hepsi farklı aylarda. Aynı zamanda farklı evrenlerden karakterlerin birleştiği Exiles takımının serisi geliyor. Eventlerde ise Venomized eventi başlıyor. Nisan ayı bunla kalmayıp Domino serisini de önümüze seriyor. Ayrıca Marvel Rising #0 çıkıyor. Bitenlerde ise Damnation ve Avengers No Surrender eventi bulunmakta. Ama bunlar sadece hikaye, bize gereken seriler. Bu ay yokluğu hissedilen seriler Monsters Unleashed, Captain Mavel, America ve Jessica Jones ama sanırsam tek cidden bitmiş olan seri Monsters Unleashed. 

YENİLENMİŞ X-MEN BLUE


Nisan ayında X-Men Blue  takımında değişiklikler oluyor. Takımda Daken, Bloodstorm, Jimmy Hudson, Polaris, Gazing Nightshade, ve Xorn bulunmakta. Hayırlı Olsun hepimize.

CHAMPIONS'TA DEĞİŞİKLİKLER


Nisan ayında Champions serisinde bazı değişikler oluyor. İlk olarak yazar Mark Waid ve çizer Humberto Ramos seriden ayrılıyor ve yerlerine Jim Zub ve Sean Izaakse geçiyor. Ayrıca takıma Wasp (Nadia Pym) ve Ironheart katılıyor.

İHTİYAR KADIN LAURA 


All-New Wolverine serisinin 33.sayısında başlayacak "Old Woman Laura" hikayesiyle geleceğe gidiyoruz. Bu Laura emekliye ayrılmış, rahat, mutlu ve Wolverine ismini aktarmış olacak. Yaşanan bir sorun ise kostümüne geri dönmesini sağlayacak...

DİĞER HABERLER

  • Captain America #700 çıkacak!
  • Black Widow geri mi dönüyor?
  • Tony Stark geri dönüyor!
  • Jane Foster-Thor'a vedanızı edin...

Daha sonraki yazılarda görüşmek üzere. Önümüzdeki ay bu yazı serimizin yeni yayını kaçırmayın!Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.