The Last Jedi Gişede Rogue One'ı Geçmiş Durumda!

İlgili resim

The Last Jedi, yayınlanmadan önce eleştirmenlerden neredeyse oy birliğiyle övgü almıştı. Return of
the Jedi ile daha ortak yönlere sahip olsa da bazıları filmi Star Wars: Episode V – The Empire Strikes Back ile karşılaştıracak kadar ileri gidiyor. Yine de film, filmin öyküsü ve karakterleri ile cesur tercihleri ​​arasında duyguları karışmış olan izleyiciler tarafından sıcak karşılanmadı.

Bu, The Last Jedi'ın milyar dolarlık gişeye erişmesini ve yıl sonundan önce 2017'nin en yüksek hasılat yapan filmi olmasını engellemedi. Ve şimdi, başka bir gişede kilometre taşını da geçti gibi görünüyor. Star Wars: The Last Jedi, Gareth Edwards'ın Rogue One'ını da yerli ve yabancı gişelerde geçti. 1 Ocak 2018 Pazartesi günü itibariyle The Last Jedi, yurtiçinde yaklaşık 533 milyon dolar kazanırken, Rogue One Aralık 2016'da piyasaya çıktığında 532.17 milyon dolar kazanmıştı. Global olarak, The Last Jedi, 1.056.389.228$ kazanırken, Rogue One 1.056.057.273 $ tutarında bir toplama sahip, yani Episode VIII'in şu anda dünya çapındaki miktarından 300.000 $ 'ın biraz altında.İlgili resim

The Last Jedi'nin dünya çapında 1,6 milyar dolarlık bir gişe yapması ve en az tüm zamanların en iyi hasılat yapan filmlerinde top 5'de olması bekleniyor. The Avengers'ın ve belki de Jurassic World'u geçecek gibi. Film, önümüzdeki hafta sonu Çin'de yayınlanacak ve bu da uluslararası gişe rekorunun kırılmasında büyük bir rolde. Fakat yine de bekleyip, gişelerdeki toplam miktarın nerede olduğunu görmek zorundayız. Film hakkında haberlerimiz gelmeye devam edecek. Takipte kalın!

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.