Tom Holland Venom Filminde Yer Alacak!

tom holland in venom movie ile ilgili görsel sonucu

Aksine sayısız ifadeler olmasına rağmen yeni bir rapor bildiriyor ki, Tom Holland’ın Spider-Man’i Sony’nin Venom filminde görülecek. Collider’daki yeni bir rapor; -Venom’ın aynı sinematik evrende bulunmasına rağmen- Stüdyo’nun önceki açıklamasına geri döndüğünü ve Tom Holland’ın ağ-atıcısının, Tom Hardy’nin solo fiminde gözükmeyeceğini iddia ediyor.

“Spider-Man, Venom’da olacak” dedi Jon Schnepp, Movie Talk’un en son bölümünde. “Son birkaç aydır, Sony’nin her şeyi nasıl gizlediğini, ayrı tuttuğunu duyuyoruz -ve Spider-Man Marvel Sinematik Evreni içinde- ancak Spider-Man Evreninde bulunan diğer bütün diğer karakterler gizliler! Tüm söylediğim şu ki; Spider-Man  -ve Tom Holland’ın Spider-Man’iyle ilgili konuşuyorum- Venom’da olacak.”

Görünene göre bu doğruya dönüşmeye devam ediyor. Hardy’nin Venom’u bir korku filmi olarak tanımlanmıştı. Marvel aktif bir şekilde farklı Spider-Man spinoff’larının yapılmasını içermezken, Sony üretimdeydi, bu Spidey’nin ekranda nasıl ele alındığıyla ilgili bazı düşünceler getiriyor hala. 
Marvel Stüdyoları Başkanı Kevin Feige ‘Hayır, Venom filmi Spider-Man’i içermeyecek’ diyecek kadar ilerlemişti  2017 sonlarında sorulduğunda.


İlgili resim

Sony, kendi kısmı için, Spider-Man ve symbiot bulaşmış düşmanının bir noktada olası buluşması ile ilgili alaycı bir şekilde değinmişti, belirlenmemiş bir filmin olabilecek olması düşünülmüştü. Jeff Pinkner ve  Scott Rosenberg’ün senaryosundan Ruben Fleischer’ın tarafından yönetilen filmin oyuncuları Tom Hardy, Jenny Slate, Michelle Williams ve Riz Ahmed. Film 5 Ekim 2018’de gelecek. Detaylar geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz, hoşçakalın...

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.