Haftalık Çizgi Roman İncelemeleri-10


10 Ocak'ta çıkmış önemli, güzel ve kötü çizgi romanları sizler için kısaca inceleyeceğim ve puanlayacağım. Önceki haftalıkları ve incelemeleri burada bulabilirsiniz.TITANS #19

Titans ile Justice League ne zaman bir çizgi romanda bir araya gelse hep heyecanlanırım. Ne de olsa genç kahramanlar miraslarını taşıyacakları kişi yanında ama bu hayaller hep suya düşer. Sayıda hep aile ve karakterler arası drama olur. Bu sayı da aynı diğerleri gibi. Drama dolu. Çoğu sinir bozucu ama. Okuduğunuzda iyi gelse de unutulabilir bir sayıydı. Üstüne güzel bir çizim de bulundurmakta.

Notum: 7.0

AVENGERS #675

Haftalık bir Avengers hikayesi...15 partlık...Muhtemelen bu sayı gibi hızlı başlayacak ama sonra giderek yavaşlayacak ve doldurulmaya çalışılacak. Sonda ise yeniden hızlanacak. (Bu incelemeyi sonraki birkaç sayıyı okuduktan sonra yazıyorum ve acayip yavaş) Merak ettirici bir hikayeye sahip, muhteşem çizime sahip ama ilk sayıdan çoğu karakterin kenara itilip seriden alacaklarımızın limitli olması biraz üzdü. Düşman ise ilgi çekici. Umarım böyle devam eder (Etmedi). 

Notum: 8.3OLD MAN HAWKEYE #1

Başlangıçta bu serinin Old Man Logan'ın sütünün sağmaya çalıştığını düşünmüştüm ama sonra sayıyı okudum ve beklentimin üstüne çıktı. İlk olarak çizimler çok güzel. Renklendirme üstüne cuk oturmuş. Hikaye ortalarda biraz sıksa da güzel gelişiyor ve devamının güzel olacağını düşünüyorum. Aksiyon güzel ve seriye güzel bir giriş yapıldı. Sonraki sayıları merak ediyorum.

Notum: 8.7PHOENIX RESURRECTION: THE RETURN OF JEAN GREY #3

Seride şu anda pek ilerlemediğimiz ve karakterlerin artık daire döndüğünü fark edip her şeyi anladıkları yere geldik. Biz buna hikaye ortası diyoruz. Sayıda güzel göndermeler bulunuyor ama cidden artık büyük olay olsun dedirtiyor. Neyse sona geleceğimiz için bir olay yaşanır artık. Çizim ise her zamanki gibi güzel.

Notum: 6.5Bu yazıda sizlere okuduğum sayılarla ilgili kısa kısa görüşlerimden bahsettim. Önümüzdeki incelemelerde farklı sayılarla görüşmek dileğiyle, hoşçakalın.

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.