Han Solo'nun İlk Teaser Trailerı Yayınladı!


Yaklaşık 4 gün önce Han Solo'nun ilk fragmanı yayınlandı. Fragmanı izlemeyenler için kısaca kendi görüşlerimi belirtmek istediğim bir yazı yazmak istedim. Hala fragmanı izlememiş olanlar yazımızın sonunda fragmanı izleyebilir.

Aslında 45 saniyelik bir fragman olmasına rağmen kötü bir şey sunmuyor. Han Solo 10 yaşında hırsızlığı öğrenmiş, kendisine yapılan hakaretlere rağmen yılmamış ve ileride galaksinin en iyi pilotu olmayı hayal etmiştir. Filmde Han Solo karakterini Alden Enrenreich, Lando karakterini ise Donald Glover canlandıracak. Benim aklımdaki soru ise Alden Enrenreich bekleneni verebilecek mi? Verse bile benim için her zaman Harrison Ford'un ap ayrı bir yeri var. Ama objektif olarak yaklaşacak olursam, fragmanda Alden'in gösterdiği performans gayet iyi gibi, kısaca karakteri benimsemiş gözüküyor.

Filmin 25 Mayıs'ta yayınlanması planlanıyor ve bu tarih A New Hope'un 41. yıldönümü. Yani Harrison Ford'un ilk kez Han Solo'yu canlandırdığı tarih olduğu için olaya ayrı bir anlam katıyor. Fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz...


Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.