Hunt For Wolverine Hakkında Bilmeniz Gerekenler


Marvel şu zamanlarda serilerin sonlarına tek sayfalık "Wolverine Nerede?". Peki tüm bu sayfalar nerede birleşiyor? "Hunt For Wolverine" adı altında çıkacak sayılarda. Bunlar 4 seri olacak ve hepsi 4 sayı olacak. Hadi biraz daha detaya girelim.

İlk olarak her şey Nisan ayında Hunt For Wolverine adında tek sayı ile çıkacak. Sonra hikaye 4 seriye ayrılıp Wolverine'e yakın kişilerin üzerinden gidecek. Marvel, bu hikayelerin bize eski Wolverine hikayelerini hatırlatacağına söz verdi. 

İlk olarak noir tarzı olacak Hunt For Wolverine: Weapon Lost var. Hikayenin yazarı Charles Soule. Soule Wolverine'i öldüren kişi ayrıca. Yanında ise Spider-Man çizeri Matteo Buffagni var. İkinci serimiz ise Tom Taylor tarafından yazılan aksiyon tarzı olan Adamantium Agenda. Serinin çizeri RB Silva.

Üçüncü serimiz ise bir korku türü olacak Claws of a Killer var. Yazar Mariko Tamaki, çizer ise Butch Guice. Son hikaye ise bir kara drama. Mystery In Madripoor. Yazar Jim Zub, çizer ise Chris Bachalo. Hepsi farklı türleri ve farklı karakterleri ele alacak. Bu hikayeler daha büyük bir hikayeye bağlanacak. 

Bilmeniz gerekenler bu kadar. Aşağıda serilerin kapaklarına bakabilirsiniz.HUNT FOR WOLVERINE: WEAPON LOST (#1-4)
Written by CHARLES SOULE
Art by MATTEO BUFFAGNI
HUNT FOR WOLVERINE: ADAMANTIUM AGENDA (#1-4)
Written by TOM TAYLOR
Art by R.B. SILVA
HUNT FOR WOLVERINE: CLAWS OF A KILLER (#1-4)
Written by MARIKO TAMAKI
Art by BUTCH GUICEHUNT FOR WOLVERINE: MYSTERY IN MADRIPOOR (#1-4)
Written by JIM ZUB
Art by CHRIS BACHALO

Seriler Mayıs ayında başlıyor. Sonraki haberlerde görüşmek üzere...

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.