Star Wars Günlükleri-4: Darth Vader #10 İnceleme'Star Wars Günlükleri' Yazı Serisi Nedir?: 

'Star Wars Günlükleri' yazı serisi sayesinde sizlere Star Wars hakkında sunmak istediğimiz her şeyi sunacağız. Gerek haberler olsun gerek incelemeler olsun Star Wars ile bağlantılı olan bütün yazılarımız bu başlık altında olacak. Böylece sitemizin arama kutusuna sadece Star Wars yazarak bu yazılara ulaşmış olacaksınız.

Bu sayıyla serinin gidişatı bizimde görebileceğimiz bir yol aldı, jediların gelişimini, Darth Vader'ın düşüncelerini ve Jocasta Nu, Darth Vader ile karşılaşınca Darth Vader'ın çok kolayca üstünlük gösterebildiğini görmüş olduk.Geçen incelememizde aksiyonun iyi olduğunu ve tatmin ettiğini söylemiştim, hala fikrimi destekliyorum ama bu sayıda aksiyonu ve atmosferi gerçekten çok daha iyi yansıtmışlar. Giuseppe Camuncoli ise muazzam bir iş çıkartmış, zaten aksiyon sahnelerinin iyi olması da onun sayesinde.
Darth Vader Jocasta'ya şans tanısa da Jocasta bunu çok iyi değerlendiremiyor. Bazı okurlar Nu'nun kısmen başarısız olduğu için sayıdan memnun değiller ama unutmamak lazım, bize her zaman iyilerin kazanmayacağını gösteren en büyük yapıtlardan biri Star Wars'dur. Bunların dışında Darth Vader ile İmparator'un arasındaki ilişki de farklı bir yol izliyor. Jocasta Nu şimdilik başarısız olabilir ama yinede yaptıkları ileride büyük problemlere yol açabilir. Tüm bu olanları okurken de gözleriniz Giuseppe Camuncoli'nin çizimlerine takılı kalıyor. Benim gözüme takılan ve çok hoşuma giden detaylardan birisi ise Jocasta'nın silahındaki detaylar oldu, genel olarak insanların çok takılmayacağı bir şeye bile bu kadar önem vermesi çok tatmin edici.

Seride en çok etkilendiğim ve benim gibi tüm okurların etkilenip, heyecanlandığı  o muhteşem son;


Bir sonraki sayıda neler yaşanacak merakla bekliyorum. Sayı genel olarak başarılıydı, okumadıysanız okumanızı tavsiye ederim. Sayı ile ilgili sizlere bahsedeceklerimin sonuna geldik. Kendinize iyi bakın...

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.