Westworld'ün 2. Sezonuna İlk Bakış & 2. Sezon Fragmanı Geliyor!

Yayınladıkları fotoğrafın hiçbir konuya bağlı olmaması çok hoş bir karar olmuş.

Yayınladıkları fotoğrafın önemli bir olayın parçasıymış gibi görünmemesi çok güzel. Ancak, arkada üretilmekte olan yeni bir 'ev sahibi' de görmüyor değiliz. O önemli bir kişi midir, bunu bilemiyoruz. Bunun haricinde sevindiren bir haber var. O da şu;
Jeffrey Wright'ı yeniden Bernard/Arnold olarak izleyeceğiz. Logan olarak tanıdığımız Ben Barnes da ikinci sezonda aramızda olacak. Hatta Ford'u bile görebiliriz. Belki insan olarak; belki de 'ev sahibi' olarak... 

HBO, dünü bugüne bağlayan bu gecede ikinci sezon fragmanını yayınlayacak. Bunun öncesinde ise hem haber vermek hem de yavaş yavaş ikinci sezona ait bir şeyler göstermek istediği için bir fotoğraf ve bir de 'teaser' yayınladı. İlk sezonunda inanılmaz bir başarı yakalamıştı Westworld. Sadece izlenme oranları olarak değil, izleyicilerin geri dönüşleri ve kendinden sıkça söz ettirmesiyle de çok büyük bir başarı yakalamıştı. Yeni bir Westworld bölümü izlemeyeli bir yıldan fazla zaman oldu, ancak ikinci sezon ilkbaharda yayınlanacak. Uzun uzun özlem gideririz.




Hikaye anlatısının içinde olan Ford ve yönetimdekilerin değişmesi, yenilenmesi, birinci sezonun sonunda 'gerçekten'  ne olduğunu bilenlerin ayıklanmış olacağı ve hiçbir şey yokmuş gibi göstermek için Ford'un robotunun yapılacağı anlamına geliyor olabilir. Veya, ilk sezonda Ford'un yaptıkları küçük 'flash-back'lerle bizlere yansıtılabilir. İki türlü de, dizi bizlere Delos'u (Westworld'ün arkasında olan şirket) göstermeli ve onunla ilgili daha çok şey anlatmalı.

Ayrıca 'teaser'da 'Geceye Yolculuk'tan da bahsediliyor. Bu, hem Ford'un geçen sezon finalindeki son hikayesinin hem de ikinci sezonun ilk bölümünün ismi. Bu arada, yayınlanacak olan Super Bowl fragmanı sadece ikinci sezonun içeriğini değil, yayınlanışının tam tarihini de gösterebilir. Fragman, dizinin yaratıcılarından biri olan Jonathan Nolan tarafından yapılmış.

Bizden bu kadar. Zaten yayınlanmasına çok az kalmış olan fragmanı beklemeye devam!

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.