Artgerm'in Varyantları FF'in Yeni Kostümlerini Sergiliyor!


Stanley Artgerm Lau’nun , The Thing'i ve Human Torch'u kapsayan Fantastic Four # 1 varyant kapakları yayınlandıktan sonra, Marvel kapakların ikinci yarısını yayınladı. Bu sayede Invisible Woman ve Mr. Fantastic'in de yeni kostümlerini görmüş olduk.

Her ne kadar yeni kostümler Esad Ribic'in serisinin ilk sayısında yer alan kapakta ortaya çıkmış olsa da, Lau’nun varyantları, eldivenler üzerindeki desen ve yeni yaka hatları gibi bazı ayrıntılara daha yakından bakmamızı sağlıyor.

 Marvel'ın Secret Wars patlamasından beri birlikte olmayan ve 2016 yılında Marvel Evrenini yeniden inşa eden Marvel’ın ilk ailesi, Ağustos ayında yeniden bir araya gelecek. Dan Slott ve Sara Pichelli'nin yaratıcı ekibi, The Thing ve Human Torch ile Mr. Fantastic ve Invisible Woman'ı yeniden birleştirmekten sorumlu olacak.

Ancak yeni Fantastic Four serisi sadece orijinal dörtlüye odaklanmayacak. Valeria ve Franklin de hikayede aktif oyuncular olacak.


Ek olarak, takım Doctor Doom ile tekrar karşılaşacak! Özellikle Reed'in, Secret Wars'ın sonundaki son düellolarından beri Victor'ı görmemesine rağmen.

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.