Bendis, Derington'ın 12 Sayılık Batman'inden İlk Görüntüyü Paylaştı!





Brian Michael Bendis, DC Comics'in Walmart'a özel olan 12 bölümlük Batman hikayesi "Batman Giant" için Nick Derington'ın çalışmalarından ilk görseli paylaştı. Twitter hesabındaki bir gönderide Bendis, yeni serini haberini verdi ve Green Arrow dahil olmak üzere serinin konuk yıldızlarının olacağını açıkladı.

Ayrıca Bendis, gönderisinde şunları söyledi:


"the fact that @NickDerington is drawing the Batman story was accidentally  omitted from the press release, so this is a @DCComics news exclusive!! Walmart! Batman: universe! 12 parts! Me and Derington! and tons of guest stars! including Green Arrow!"

("@NickDerington'ın Batman hikayesini çizdiği gerçeği, basın açıklamasından yanlışlıkla atlanmıştı, bu yüzden bu bir @DCComics haberidir! Walmart! Batman: Universe! 12 parça! Ben ve Derington! ve tonlarca konuk yıldız! Green Arrow dahil!")



Temmuz ayından itibaren, ülke genelinde  3000'den fazla katılımcı Superman Giant,  Justice League of America GiantBatman  Giant ve Teen Titans Giant dahil olmak  üzere dört farklı aylık çizgi roman  alabilecekler. Daha sonra, Ağustos ayından  itibaren, Superman ve JLA aylık olarak  seçilmiş Wal-Mart mağazalarına gelmeye  başlayacak. İki hafta sonra da Batman ve  Teen Titans peşlerine düşecek. Ayrıca, çizgi  romanlar $4,99 'a kadar fiyatlandırılacak ve 100  sayfalık uzunluğa sahip olacak.


Seriden Paylaşılan İlk Görüntü

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.