Iron Fist'in 2. Sezonunda Kostüm Söylentilerii!


iron fist ilk kostüm ile ilgili görsel sonucu
 Bazı sayfaların paylaşımına göre Iron Fist'in ikinci sezonunda kostüm görülecek iddiaları var. Bu yazıda bunu konuşucağız.

 Bana göre kostüm için geç kalındı denebilir, keşke ya dizinin sonunda ya da The Defenders dizisinde görseydik, çok güzel olabilirdi. İzleyenler bilir, karakter dizinin sonunda Kun-Lun'a geri dönüyordu ve oraya saldırı olduğunu görüyordu, belki bu sahneden sonra  yine de bir şekilde görürüz. Kostümün sadece baş kısmı da olabilir, o da bir kaç bölümlük. Daha hala hiç bir şey sızdırılmadığı için dizinin 2.sezonu hakkında şu şöyle olur bu böyle olur diyemiyoruz. Dizi 2019 başları veya 2018 sonlarına doğru çıkacak.


 Zaten Finn Jones “Kostümün dizide olmaması utandığımızdan falan değil. Sadece doğru anı bekliyoruz, hepsi bu. Danny sorumluluklarını öğrenmek üzere bir yolculuğa çıktı. İlk sezonda kostüm giymek için hazır değildi.” açıklamasını yaptı.iron fist ilk kostüm ile ilgili görsel sonucu

AjpSyrg
“The Defenders’tan sonra bu kendisine kesinlikle daha doğru gelecektir.” açıklamalarını yaptıktan sonra, 2.sezonda köstüm gelecek iddiaları başlamıştı. The Defenders dizisi için ise “İkinci sezonda bir kostüm görürüz diye düşünüyorum. Netflix henüz ikinci sezonu duyurmadı. Umarım duyurusu yakın bir zamanda yapılır.” açıklamalarını yapmış ve ikinci sezonda köstüm görmek istediğini söylemişti.

Dizinin 2.sezonunda Daredevil kostümü giymiş bir biçimde görebileceğimizi de unutmayalım sonuçta çizgi romanlarda da Daredevil kostümünü giyip mücadele etmişti. Bunu da The Defenders dizisinden yola çıkarak söyledim...

1 yorum:

  1. Daredevil gibi bunlar da geç göstericek kostümü ama Çizgi Roman kostümü gibi olmayacak Iron fist Kostümü bana göre.

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.