Mission Impossible: Fallout Kendi Serisinin Rekorlarını Kırması Bekleniyor


mission impossible 6 ile ilgili görsel sonucu

 Ülkemizde bu yaz 27 Temmuz'da vizyona girecek olan serinin 6. filmi, baş rollerinde Tom Cruise ve Rebecca Ferguson gibi isimleri barındırıyor. Öncelikle söyleyelim, film bir önceki ile bağlı bir film gibi gözüküyor. Tavsiyem Mission Impossible 5'i izlemeniz, zaten eğer güzel aksiyon filmi arıyorsanız bu seri tam ona uygun.

 Filmde bir de sürpriz isim var, o kişi Henry Cavill. August Walker karakterini canlandıracak. Henry bu işin için Justice League filminin başını fena halde yakmış olup, Superman'in çene CGI'ı sosyal medya da dalga konusu olmuştu.Umarım Fallout filmi ile Justice League fiyaskosunu atlatır. Filmin konusu hakkında çok bir şey bilinmese de sevileceği kesin gözüyle bakılıyor. O yüzden serinin 5. filmini izlemenizi öneririm, en azından karakterleri tanıma açısından iyi olur.

Film açılış hafta sonu hasılatı tahmini ise 65-70 milyon dolar arası bekleniyor. Bu hasılat tahmini yurt içi için geçerlidir. Türkiye gibi dış ülkelerden gelen hasılat bunun içine dahil değildir. Rogue Nation filmi yani bu serinin 5. filminin açılışından 55,5 milyon dolar gelir elde etmişti.

mission impossible 6 ile ilgili görsel sonucu

Filmin 700 milyon dolar gişeyi ise rahatlıkla geçmesi bekleniyor. Haliyle kendi serisinin arasında rekorlar kırması da...

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.