SD Comic Con'da Wonder Woman 84 Sürprizi Olabilir!

wonder woman 84 movie comic con ile ilgili görsel sonucu

Wonder Woman 1984'ün çekimlerine her ne kadar geçen hafta başlanmış olsa da, San Diego'da gerçekleşecek bu yılki Comic-Con International'da gözükecekleri söyleniyor!

Deadline, Gal Gadot'un bu sene Wonder Woman 1984'ü tanıtmak için San Diego Comic-Con'da hazır olacağını bildiriyor. Tabii planlar hala yapım aşamasında ve her zaman değişebilse de, Gadot, çok beklenen senaryoya dikkat çekmek için “sürpriz” bir görünüm sergileyecek gibi görünüyor. Planlar gerçekleşirse, Gadot'un Wonder Woman 1984 ilk bakışını yanında getirmesi bekleniyor, ancak oyuncuların hayranlar için ne tür bir teaser vereceği belli değil.


İlgili resim

Bu yıl Comic-Con International'ı atlamayı seçen Marvel Stüdyoları sayesinde Warner Bros, Hall H sunumunun tüm avantajlarından faydalanacak gibi. Wonder Woman 1984'ün olası first look'u ile birlikte, Aquaman'ın ilk fragmanının sunulacağı teyit edildi. Ayrıca Shazam'dan da first look gelecek gibi görünüyor!

Patty Jenkins tarafından yönetilen ve Gal Gadot, Chris Pine, Kristen Wiig ve Pedro Pascal'ın başrol oynadığı Wonder Woman 1984'ün, 1 Kasım 2019'da vizyona girmesi bekleniyor...

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.