Titans Dizisinden Gelen Set Fotoğrafında 'Bat Signal' Var!


DC's Titans dizisinin setinden son paylaşılan fotoğraf 'bat signal'ı bize göstermiş oldu. Dizinin Batman dünyasına ağırlık vereceği oldukça açık bir şekilde görünüyor. Ancak şu ana dek hikaye hakkında bir bilgimiz yok. Zira sır gibi saklanıyor.

Yetenek avcısı Carlyn Rohaly dizi setini ziyaret etme şansı yakalamış ve gider gitmez bütün fanları harekete geçirecek bir kare yayınlamış. Buyurun:Batman ailesinden/ekibinden birçok karakterin oyuncu kadrosunda bulunuyor olmasına rağmen dizide Gotham'ın olup olmayacağını bilmiyorduk. Gotham şehrinin de olacağını anlamış olduk böylelikle. Hatta Batman evreninden isimler de görebiliriz. Bu isimlerden en olağanı Deathstroke diye düşünüyoruz biz. Zira Titans'ın önemli çizgi romanlarında çokça bulunan bir isimdi Deathstroke.

Warner Bros., Titans'ı ve muhtelemen diğer DC Comics animasyonlarını, haftalık dizilerini içerisinde bulunduracak olan DC Universe adlı, hala gizemini sürdürmekte olan yayın platformunun pazarlama stratejilerine ağırlık vermiş durumda şu sıralar. Hayranlar elbette DC Universe hakkında edinebilecekleri kadar bilgiyi edinmek peşinde. Ve tabii ki o hayranlar arasında bizler de varız. Bilgiye açız, aç!

DC Comics'in baş rakibi Marvel, hepimizin bildiği gibi sinema ve televizyonda DC'den çok daha önde. Bu sebepten ötürü, DC'nin çok daha fazla çalışıp Marvel'ı yakalaması gerekiyor. Bizden şimdilik bu kadar. Gelişmeler oldukça buradayız zaten. Siz de bir şeyler söylemek için yorumlar kısmında coşabilirsiniz. Hoşça kalın!

1 yorum:

Blogger tarafından desteklenmektedir.