Ağustos Ayında Beklediğimiz Filmler


Yazın son ayı olan ağustosta artık büyük filmler azalmaya başlıyor ve bir süre rahatlayabileceğiz gibi ama dediğim gibi sadece bir süre. Bu yazıda ağustosta çıkacak ve beklediğimiz filmleri listeleyeceğiz. 

GENÇ TİTANLAR FİLMİ (TEEN TITANS GO! TO THE MOVIES)- 3 AĞUSTOS


Her kahramanın bir filmi olduğu zamanlarda filmi olmayan Teen Titans Hollywood'a giriş yapmakta kararlıdır. Teen Titans Go filmi gönderme ile dolu ve süper kahraman filmleriyle ilgili dalgalar da geçiyor. Kadroda tanıyabileceğiniz kişiler de bulunmakta. Muhtemelen izlemeyeceğim ama ITunes'a gelirse bakacağım bir animasyon. Onun dışında eğer bu ay eğlenceli ve ailenizle izleyebileceğiniz bir süper kahraman filmi izlemek isterseniz bir göz atın derim. Filmin fragmanı için buraya tıklayabilirsiniz.

Heyecan Metre: 2.5/5

CHRISTOPHER ROBIN- 3 AĞUSTOS
"Ewan McGregor'un başrolünde yer aldığı Christopher Robin, kendi ailesini kuran ve çok da memnun kalmadığı bir işte çalışan Christopher Robin'in çocukluğunda beraber oyunlar oynadığı Pooh ve arkadaşlarıyla yolunun yeniden kesişmesini konu ediniyor.". Konusu kısaca bu. Eğer küçüklüğünüzde Winnie the Pooh izlediyseniz biraz nostaljik bir tat alabilirsiniz. Kadrosu da şahane. Mutlaka gideceğim bir film.  Fragman için buraya tıklayabilirsiniz.

Heyecan Metre: 3.5/5

KARANLIK ZİHİNLER (THE DARKEST MINDS)- 3 AĞUSTOS


"Alexandra Bracken'ın eserinden Jennifer Yuh Nelson tarafından sinemaya uyarlanan The Darkest Minds, ABD'deki insanların önemli bir kesiminin ölümüne sebep olan veba salgınından özel güçler kazanarak sağ çıkan bir grup gencin hikâyesini anlatıyor." Stranger Things ve Arrival'ın yapımcılarından olan bu filmi bilim kurgu kıtlığında kalan kişilere tavsiye ederim. Boş zamanım olursa belki göz atabileceğim bir film. Fragman için buraya tıklayabilirsiniz.

Heyecan Metre: 1/5

MEG: DERİNLERDEKİ DEHŞET- 10 AĞUSTOS


"Neslinin tükendiği sanılan devasa bir yaratık Pasifik Okyanusu'nun en derin noktalarından birinde, uluslararası araştırma programında görev alan derin sular denizaltı mürettebatının karşısına çıkarak onlara saldırır.". Eğer Jason Statham'lı bir aksiyon filmi istiyorsanız bu filme bakabilirsiniz. Bu sefer Jason, Megaladon'a karşı...evet bu o tarz bir film. Muhtemelen gitmek istemeyeceğim ama götürüleceğim bir film. Fragman için buraya tıklayabilirsiniz.

Heyecan Metre: 1.5/5

İNANILMAZ AİLE 2 (INCREDIBLES 2)- 22 AĞUSTOS


"Yaklaşık 13 yıl önce gösterime giren ilk filmde olduğu gibi Brad Bird'ün yazıp yönettiği İnanılmaz Aile 2, süper güçleri olan ailenin yeni maceralarını anlatıyor.". Ülkemize baya geç gelen Incredibles geçen zaman yüzünden heyecanımı azaltsa da hala merak ettiğim bir film. Kesinlikle sinemada gideceğim. İlk filmi sevenlerin buna da bakacağını düşünüyorum. Fragman için buraya tıklayabilirsiniz.

Heyecan Metre: 4/5

ADALET 2 (THE EQUALIZER 2)- 24 AĞUSTOS 


"Robert McCall geçmişin izleriyle boğuşmaktadır. CIA'in gizli operasyon gücündeyken adaleti sağlayabilmenin huzurunu kaybetmiş olan McCall, hala ruhundaki boşlukları doldurmaya çalışmakta ve bir yol aramaktadır.". Ünlü oyuncu Denzel Washington'un bulunduğu Equalizer 2'yi stilize aksiyon filmi severlerini öneririm. İlk filmi beğenmediğim için muhtemelen gitmeyeceğim ama sevenler vardır aranızda. Fragman için buraya tıklayabilirsiniz.

Heyecan Metre: 1/5

EDEPSİZ KUKLALAR (THE HAPPYTIME MURDERS)- 24 AĞUSTOS


"Film, insanlar ve kuklaların birlikte yaşadığı bir dünyada geçiyor. Ancak bu dünyada kuklalar ikinci sınıf vatandaş muamelesi görüyor. 1980'li yılların çocuk programı The Happytime Gang'in oyuncu kuklaları bir bir ölü bulunmaya başladığı zaman alkolik ve gözden düşmüş bir LAPD dedektifi dedektifliğe soyunuyor ve bu ölümlerin peşine düşüyor...". Eğer bu ay biraz yetişkin komedi filmi arıyorsanız bakın derim. Ayrıca arada suç draması da bulunmakta. Eğlenmek için gideceğim bir film gibi. Fragman için buraya tıklayabilirsiniz.

Heyecan Metre: 2/5

UPGRADE- 31 AĞUSTOS


"Eşiyle birlikteyken acımasızca saldırıya uğrayan Grey Trace, karısını saldırıda kaybetmenin yanı sıra belden aşağı da felç olmuştur...Tedavi için Trace'in bedenine STEM olarak adlandırılan yapay zeka implantı yerleştirilir. Tedavi ile insanüstü yetenekler kazanan Trace, karısını öldüren ve kendi hayatını mahveden kişilerden intikam almak için yola koyulur...". İçinde hem biraz bilim kurgu hem de aksiyon bulunan Upgrade aslında ilgimi çeken bir film. Gitmeyi düşünüyorum. Ayrıca baş oyuncunun Mr.Miracle karakterini oynamak istediğini haber verelim. Fragman için buraya tıklayabilirsiniz.

Heyecan Metre: 2/5

Eğer kaçırdığımız oyunlar varsa veya sizin beklediğiniz oyunlar varsa yorumlarda belirtebilirsiniz. Sonraki yazılarda görüşmek üzere, hoşça kalın.

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.