BÜYÜK ÇEKİLİŞ!


Kuruluşumuzdan beri her zaman tek gayemiz sizlerle paylaşmak istediğimiz fikirleri, bilgileri sizlere en iyi şekilde sunmaktı. Bu amaç doğrultusunda önce Instagram sayfamızı açtık. Sayenizde git gide sayfamız gelişti ve sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek için yaptığımız ikinci iş ise Youtube kanalımızı açmak oldu. Elimizden geldiği kadar geliştirmeye çalıştık, kimileri önyargılarıyla yaklaştı, kimileri ise destek olmaya çalıştı. Geek Ekranı projemizin şu an en son, en güncel ve en başarılı halkası ise sitemiz. www.geekekrani.com, adresinden en güncel haberlere, incelemelere ve birbirinden bilgilendirici köşe yazılarına kadar her zaman kendimizi geliştirmeye çalıştık ve geliştirdik. Bu bağlamda aynı sizler gibi, bizleri destekleyen yayıncılar ve çizgi roman dükkanları da ailemize katıldı. Lafı daha fazla uzatmadan konumuza geçelim. Şu ana kadar verdiğiniz destekler için hepinize bir teşekkürü borç bildik. Bu yüzden kısa aralıklarla gerçekleştireceğimiz çekilişlerden ilkine başlıyoruz!

Verilecekler:
1- Justice League of America #28 (Mattina Variant Kapak)
2- Justice League of America #29 (Mattina Variant Kapak)
3- Spawn #284 (Mattina Black & White Kapak)
4- X-Men: Blue #2 1:25 (Ramos Variant Cover)
5- Star Wars Darth Vader: Vader Türkçe 1. Cilt (Çizgi Düşler)

Gelelim katılma koşullarına. Çekilişe ne kadar çok platformdan katılırsanız, kazanma şansınız o kadar artacak. İnternet sitemiz, Facebook sayfamız-grubumuz, Twitter hesabımız ve Instagram sayfamızdan çekilişe katılabilirsiniz. Eğer 2 platformdan katılırsanız adınız 2 kere, 3 platformdan katılırsanız çekilişe adınız 3 kere yazılacak!

Instagram katılım şartları: 1- Geek Ekranı sayfasını takip et. 2- Instagram sayfasında bulunan çekiliş gönderisinin yorumlarına iki arkadaşını etiketle. 3- Gönderiyi beğen.

Facebook katılım şartları: 1- Facebook Geek Ekranı grubuna 2 arkadaş ekle. 2- Çekiliş yazısını herkese açık bir şekilde paylaş. 3- Geek Ekranı ve 13. Gezegen Facebook sayfasını beğen. Geek Ekranı: https://www.facebook.com/geekekrani/ 13. Gezegen: https://www.facebook.com/13.gezegen/
İnternet sitesi katılım şartları: 1- Yazının yorumlarına “Katıldım” yaz. 2- Yazının linkini paylaş.

Twitter Katılım Şartları: 1- Twitter Geek Ekranı hesabını takip et. 2- Çekiliş paylaşımını retweetle 3- Çekiliş postunu beğen.

İsterseniz sadece bir platformdan bile çekilişimize katılabilirsiniz. Sorularınız için istediğiniz her platformdan bize mesaj atabilirsiniz! 13. Gezegen ve Çizgi Düşler sponsorluğunda bu güzel ürünlere sahip olabilmek için çekilişimize katılın! Hepinize çok teşekkürler...

5 yorum:

Blogger tarafından desteklenmektedir.