Daredevil'in Yeni Sezonuna Avengers'dan Engel!


Şu an çoğu kişi için Daredevil dizisi en iyi Netflix-Marvel dizisi. Biliyorsunuz ki Infinity War Thanos'un zaferi ile son bulmuş olup, evrenin yarısı toz olup uçmuşlardı ve hayranlar ise bu durumu tüm Marvel evreninde görmek istiyorlar. Şimdi ise durum şöyle Jesssica Jones, Luke Cage 2. sezonunu çıktı ve Iron Fist'in ise 7 Eylül'de çıkacağı haberi geldi. Peki o zaman Daredevil ne zaman çıkacak?

 Bu sorunun cevabı şu an yok, neden yok çünkü bazı dedikodulara göre Matt Murdock toz oldu ve bu yüzden hiç reklam yapılmadı veya tarihi duyurulmadı. Şu an şeytanımıza ne oldu bilmiyoruz ama bu bana oldukça mantıklı geldi. Dizinin 3.sezonu baya sağlam gelecek, alışık olmadığımız karakterler görüceğiz gibi, ilk sızan görsellerden onu anlayabiliyoruz.


İlgili resim


                                 Peki 3. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

 Bazı tahminlere göre Avengers 4 filminden sonra çıkacak fakat bu dizi için geç olabilir çünkü film Mayıs ayında vizyona girecek ve belki de bundan 2 ay sonra yayınlayacaklar. Son olarak ise 3. sezon ne zaman çıkarsa çıksın kesinlikle hemen bitirmeye bakacağımı söyleyebilirim.

1 yorum:

  1. Hayır! diziler bağımsız olacak MCU dan yani normal yaşamaya devam edecek dizi karakterleri bir kaç gönderme olur A4'ten sonra ama her hangi bir yok olma olmayacak Punisher dan önce veya sonra çıkacak DD'nin yeni sezonu

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.