En Çok Satan Çizgi Romanlar-4 Temmuz


Her haftanın en çok satan çizgi romanlarını sizinle paylaşacağımız ve üzerine küçük yorumlar yazacağımız yazı dizimize hoş geldiniz. 

4 Temmuz Haftasında En Çok Satış Yapan Çizgi Romanlar: 


 1. Batman #50
 2. Catwoman #1
 3. Justice League #3
 4. Captain America #1
 5. Man of Steel #6
 6. Avengers #4
 7. Cosmic Ghost Rider #1
 8. Walking Dead #181
 9. Death of the Inhumans #1
 10. Saga #53
4 Temmuz Haftasında Comixology'de En Çok Satış Yapan Çizgi Romanlar:

 1. Batman #50
 2. The Walking Dead #181
 3. Justice League #3
 4. Man of Steel #6
 5. Avengers #4
 6. Captain America #1
 7. Injustice 2 #65 
 8. Catwoman #1
 9. Star Wars #50
 10. The Immortal Hulk #2
Kaliteli bir hafta ile yeniden merhaba! Bu hafta Marvel'dan bolca birinci sayı var. Donny Cates tarafından yazılan iki yeni seri var. Cosmic Ghost Rider ile Death of the Inhumans. İkiside güzel yorumlar aldı. Ayrıca baya sevilen Black Panther serisinin yazarı Ta-Nehisi Coates tarafından yeni bir Captain America serisi çıktı. O da baya iyi yorumlar aldı. Çıkabileceği en iyi zaman olan 4 temmuzda çıktı.

DC de tabiki bu hafta boş durmuyor. Ne kadar fanlar Batman #50 yani büyük düğün sayısındaki olayın önceden açıklanmasına sinir olsa da bu sayının satışlarını etkilemedi. Hatta Batman #50 uzun zamandan sonra Comixology'de The Walking Dead'i geçebilen nadir sayılardan oldu. Düğün sayısının ardından devam eden Catwoman da geldi çattı. Bendis'in Man of Steel serisi de güzelce sona erdi ve yeni Bendis serilerine yol bıraktı. Bu haftanın olayları böyleydi. Sonraki hafta görüşmek üzere, hoşça kalın.

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.