Hawkeye Bey İnceledi: Deadpool #1

İlgili resim

*Not: Bu yazı serisinin yazarı Anıl Polat değildir. Hawkeye Bey ve İncelemeleri Facebook Sayfası tarafından yazılmıştır. Sayfanın linkine yazının sonundan ulaşabilirsiniz...

Gerry Duggan yıllarca Deadpool yazdı ve onu hep bir seviyede tutmayı başardı. Oldukça eğlenceli hikayeler aktardı bizlere. Son hikayesinde ise onun hafızasını tamamen sildi. Deadpool kendine reboot attı ve yeni bir yolculuğa başladı. Bu ön bilgilendirmeden sonra sayıya dönersek... Skottie Young, Deadpool için harika bir isim. Çizerliğinin yanında oldukça iyi de bir yazardır kendisi. Deadpool'a harika uyum göstereceğini düşünüyordum ve öyle de oldu. Deadpool'un tam görmek istediğimiz gibi görüyoruz sayıda. Küfürbaz, eğlenceli ve diğer Marvel serilerine göre çok daha sert bir havada. Olması gereken de bu zaten. Çizer olarak Nic Klein ismini ilk defa bu sayıda gördüm. Nic'in çizim tarzını Deadpool için çok uygun buldum. Renklendirmeleri de çok başarılıydı.
İlgili resim
Serinin önü çok açık ve potansiyelli bir seri. Deadpool'un kendini sıfırlamış olmasını yazar Skottie Young için büyük bir avantaj olarak görüyorum. Bir çok yeni hikaye çıkartabilir ve belli bir hikayenin devamını getirmek zorunda değil. Sonuca gelirsek: Mükemmel bir sayı değildi. Daha iyi bir iş olabilirdi dediğim gibi potansiyelli bir seri ve bana kalırsa bu sayıda potansiyelinin %75'ne ulaştı.

O yüzden puanım: 7.5/10

Hawkeye Bey ve İncelemeleri
Facebook Sayfası: https://www.facebook.com/HawkeyeBey216/

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.