Iron Fist 2. Sezon Tarihi Duyuruldu! En son kendisini Luke Cage'de görmüştük ve ben onun dizide ki hareketlerini çok beğenmiştim, şu ana kadar ki en iyi Iron Fist'i sundular bize Luke Cage'in 2. sezonunda. Gel gelelim ikinci sezon ne zaman çıkıyor...

iron fist season 2 photos ile ilgili görsel sonucu   Yayınlanan kısa bir fragman ile dizinin 7 Eylül'de yayınlanacağı duyuruldu. Comic Con'da yayınlanan bu fragman kısa da olsa güzel olmuş.


 


 DİKKAT SPOILER UYARISI! (THE DEFENDERS İZLEMEYENLER İÇİN) Fragman'da "Artık burası benim şehrim" dediği yer büyük ihtimalle Manhattan olucak. The Defenders izleyenler bilir, Daredevil dizinin sonlarına doğru kendi şehrini korunmasını istiyordu. Fragmanda ise dövüş sahnelerinin daha iyi olduğunu görebiliyoruz ki zaten fragmanda sadece dövüş sahnesi bulunuyor. Bu fragmanda adamımız zorbaları dövüyor ve en sonunda chi gücünü kullanıp, fragman sona eriyordu.

   
Dizinin ilk sezona göre daha iyi olacağını tahmin ediyorum daha farklı bir Iron Fist görmeye hazırlanın diyerek yazımızı burada sonlandırıyoruz.

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.