IW'da Yer Alan Ross Marquand Moon Knight Rolünü İstiyor!

Ross Marquand Moon Knight ile ilgili görsel sonucu

Oyuncu Ross Marquand MCU'da aynı zamanda başka bir karakter daha oynamak istiyor: Moon Knight.

Connecticut'ta hafta sonu boyunca ComicCon 2018'de de kendini gösteren aktör Ross, bu yılki Avengers: Infinity War filminde Red Skull'u seslendirmişti ve fiziksel olarak bir rol tasvir etmek istediğini, bunun mümkün olup olmadığından bahsetti. Marquand,
Moon Knight! Bu zorlu çünkü arkadaşlarımın bir çoğu Moon Knight'ın aslında sadece Marvel'ın Batman'e cevabı olarak düşünüyor, fakat ben buna katılmıyorum.”
 diyerek AiPT ile yaptığı röportajda karakteri oynamak istediğini açıkladı. Düzenli bir dizi olan The Walking Dead'de Aaron olarak rol alan Marquand, Infinity War'da Hugo Weawing rolünü ikonik karakter Red Skull'un sesi olarak değiştirmişti. Filmde fiziksel olarak görünmeyen aktörün, farklı bir karakter canlandırması olası bir durum.

Ross Marquand Moon Knight ile ilgili görsel sonucu

Kevin Feige, Nisan ayındayken Mısırlı karakteri MCU'ya getirmek gibi geçici planları olduğunu doğrulamıştı. Moon Knight'ın MCU'da ortaya çıkması hala yıllarca uzaklıkta olan bir plan olduğunu vurgularken, hayranlar eski paralı asker Marc Spector'un televizyon ya da beyaz perdede Marvel Sinematik Evrenine katılmasını umuyorlar.

Marquand,
“Benim için çılgın bir süper kahraman oynamak harika olurdu. Yani Moon Knight, Moon Knight kesinlikle. ”
açıklamasını yaptı. Umarız Moon Knight karakterini de dizilerde veya filmlerde görebiliriz. Haberler geldikçe paylaşmaya devam edeceğiz...

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.