Lobo Krypton'un 2. Sezonunda Yer Alacak! SDCC'18

lobo in krypton ile ilgili görsel sonucu

Czarnialı ödül avcısı Lobo, 2. sezon ile Krypton'a geliyor! Bu doğru, Lobo'nun kendisi, dizinin ikinci sezonunda Superman'ın gezegeninde olacak.

Bilmeyenler için, Lobo bir anti-kahraman ve bazen Superman ile karşı karşıya geldiği de oluyor. Yenilmezlik ve iyileşme faktörü ile süper-güçlü bir ödül avcısı. O, tüm türünü öldürdüğü Czarnia gezegeninden geliyor.

Keith Giffen ve Roger Slifer tarafından yaratılan Lobo'nun ilk görünüşü  Omega Men #3 ile olmuştu. Daha sonra L.E.G.I.O.N / R.E.B.E.L.S.'a katılmış, uzun bir süre sonra, Big Blue'yu durma noktasına getirmek için Superman'la çatışmıştı. O zamandan beri DC Comics'te sık sık ortaya çıkıyor ve  R.U.B.E.L.S'e yeniden katılıp Green Lanterns ile savaşarak DCU'nun kahramanlarına karşı genel bir baş belası oluyor.

Daha yakın zamanda Batman’in Justice League of America (Steve Orlando’nun yazdığı bir hikaye) ile katılmıştı, ancak bu pek de barışçıl bir görev değildi. Sık sık diğer üyeler Atom, Frost ve Black Canary ile kavga etmişti. İlginçtir ki görünüşe göre Adam Glass ve Bernard Chang tarafından yaratılan bir çizgi roman olan Teen Titans'a katılmak isteyen bir de Crush adında bir kız çocuğuna sahip. Krypton'un 2. sezonu, Superman'in gezegeninin mücadelesini gösteren dizi, 2019'da geri dönecek. Lobo'ya veya ödül avcısının dizinin bu noktasında kaç yaşında olacağı henüz belli değil...

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.