Marvel, Ghost Spider Kod Adı ile Yeni Spider-Gwen Çizgi Romanını Duyurdu!


Spider-Gwen'in devam eden serisinin çarşamba günü sona ermesine rağmen, Earth-65'in Gwen Stacy'sinin, maceralarına yeni bir başlangıç yapmak üzere olduğu anlaşılıyor.

Marvel, sırt çantası ve cep telefonuyla aksiyona geri dönen, alternatif bir boyuttaki Spider-Woman olan Gwen'in yaklaşan yeni serisinin kapağını yayınladı. Marvel’ın resme eşlik eden basın bülteni, yeni serileri ''Ghost Spider''ın başlangıcı oldu.


Yaratıcı ekibi ve piyasaya çıkış tarihi de dahil olmak üzere yaklaşan seri hakkında henüz bir haber yokken; Marvel, önümüzdeki hafta San Diego Comic-Con'da serinin Spider-Man panelinin bir parçası olacağını ve daha fazla bilgi verileceğini söylüyor. Panel, San Diego Kongre Merkezi'nin 5AB Bölümünde 20 Temmuz Cuma günü saat 12.30 ve 1.30 pm arasında (Türkiye saati ile yaklaşık 23.30 - 00.30) yapılacak.Geçen sene, Gwen Stacy'nin yaklaşan animasyon filmi Marvel Rising: Secret Warriors'da Ghost Spider kod adını alacağı açıklandı.

Şu anda Spider-Gwen olarak çift kişilikli hayat sürdüğünü itiraf etmesinin üzerine hapsedilen karakterin yeni gelecek serisinin nelere yol açacağı belli değil.

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.