CW Batwoman'ının Oyuncusu Belli Oldu!

Aktris / model Ruby Rose aralık ayında, yıllık Arrowverse geçişi sırasında ilk çıkışını yapacak olan CW’nin Batwoman'ı olarak rolünü aldı ve daha sonra da kendi televizyon pilotuna başlayacak.

Batwoman’ın gelişi mayıs ayında duyuruldu ve kanal daha sonra Greg Berlanti tarafından denetlenen ve Caroline Dries (The Vampire Diaries) tarafından yazılan yeni bir televizyon dizisi için planlarını resmi hale getirdi. Berlanti, şovu Sarah Schechter ve Geoff Johns'la birlikte düzenleyecek.

Batwoman'ın bu versiyonu, 2006 yılında Gotham şehrinde suçla savaşmak için açık bir lezbiyen sosyetesinde bulunan Kane'in pelerin ve maskesini giymesi ile tanıtıldı. İşte diziden resmi bir logline: “Sosyal adalet tutkusu ve zihninden konuşma becerisi ile donanmış olan Kate Kane; Gotham'ın sokaklarında başarısız şehrin suçlularının yeniden canlandırılmasını engellemek için hazırlanmış lezbiyen ve eğitimli bir sokak dövüşçüsü olan Batwoman olarak yükseliyor. Ama ona henüz bir kahraman demeyin. Çaresizce kurtarıcı arayan bu şehirde Kate, Gotham’ın ümit sembolü olma çağrısına kulak vermeden önce kendi şeytanlarının üstesinden gelmelidir.”

Planlanan dizinin açıklanmasının ardından Warner Bros rolü oynaması için etnik kökene sahip bir aktris arama peşindeydi.

Avustralyalı model, MTV VJ aktör ve kayıt sanatçısı Rose; Orange Is the New Black, Resident Evil: The Final Chapter, xXx: Return of Xander Cage ve John Wick: Chapter 2'deki rolleri ile tanınmış durumda. Ayrıca bu hafta vizyona girecek olan The Meg'de de rol alıyor.

1 yorum:

  1. Bence süper bir seçim çok çok iyi olacak dövüş sahenelerini seven bir kadın zaten.

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.