Gal Gadot, Disney'in Wreck-It Ralph Kadrosunda!
Son zamanların ilgi çeken oyuncusu,Wonder
Woman yıldızı Gal Gadot "Wreck-It Ralph 2"nun seslendirme kadrosuna katıldı.

Wonder Woman yıldızı oyuncu, Instagram hesabı üzerinden yapmış olduğu açıklamada Wreck-It Ralph 2'nin kadrosuna katılacağını ve sokak yarışçısı Shank'ı oynayacağını belirtti. Fast & Furious'da da direksiyon başında olan oyuncu bu filmde de yeniden direksiyon başına geçecek. Bu film Gal Gadot'un ilk Disney filmi olacak.


Gadot rolüyle ilgili "Shank inanılmaz araba kullanan bir kız ve bu da ona kötü kız havası veriyor. Ama film devam ederken, aslında ne kadar eğlenceli, bilge ve sıcak olduğunu fark ediyorsunuz, bu da onun hakkında en çok sevdiğim şey." açıklamasında bulundu.


John C.Reilly'nin sevilen karakteri Ralph ve Komedyen Sarah Silverman'in seslendirdiği Vanellope von SchweetzVanellope'nin “Sugar Rush” video oyununu kurtarmak için Litwak's Family Fun Center & Arcade'de yedek parça ararken Shank ile tanışırlar. Oscarlık kazanan Wreck-It Ralph 2012 yılında dünya çapında 470 milyon dolardan fazla hasılat elde etti. Yönetmenliğini Rich Moore, senaryoyu ise Phil Johnston ve Frozen yönetmenlerinden Jennifer Lee yazdı. Filmin 21 Kasım 2018'de vizyona girmesi planlanıyor.

İşte Gadot'un Instagram üzerinden film ile ilgili paylaştığı gönderi;


GAL GADOT KİMDİR?

1985 doğumlu İsrailli aktrist ve model, adını Fast & Furious 5'teki  Giselle Yashar rolü ile duyurmuştur. 2004 yılında Miss Israil yarışmasını kazanmıştır. Aynı sene Miss Universe yarışmasına katılarak İsrail'i temsil etmiştir. Devamında askerlik yapıp Hukuk eğitimi almış ve bu süreçte Bond filmi Quantum Of Slice denemelerine katılmış ve oyunculuk kariyeri için önemli bir adım atmıştır.

Fast & Furious 4-5-6-7, Date Night, Knight and Day, Kicking Out Shoshana, Criminal, Keeping Up With Joneses, Triple Nine, Batman v Superman, Wonder Woman, Justice League gibi filmlerde rol almıştır.
Başarılı oyuncu 21 Kasım 2018'de Wreck-It Ralph 2 filminde Shank ile karşımıza çıkacak.


Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.