Oyun Gündemi-1


5-11 Ağustos 2018

1) 2019'da çıkacak olan Doom Eternal oyunundan ilk oyun içi görüntüler geldi! Oyun PC, PS4, Xbox One ve Nintendo Switch' gelecek. Gameplay videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

2) İlk oyunun 30 yıl sonrasında geçecek Rage 2'den yeni bir video geldi. Oyunun 2019'un ilkbaharında gelmesi bekleniyor. PC, PS4 ve Xbox One'a gelecek. Videoya aşağıdan ulaşabilirsiniz.

3) Bethesda haberlerimiz devam ediyor. Bathesda, Escalation Games'i elde ettiğini duyurdu. Escalation Games daha önceden Fallout ve Skyrim VR'ın yanın Skyrim Switch'in geliştirilmesinde yardım etmişti. Artık Bethesda Dallas olarak adı geçecek ekip şu an Fallout 76 ve Elder Scrolls: Blades oyunu üzerinde çalışıyor. Ayrıca QuakeCon 2018'de açıklandığında göre ne zaman çıkacağı bilinmeyen Starfield oyunu üzerinde de çalışacakları söylendi..4) 16 Kasım 2018'de çıkacak Pokemon Let's Go, Pikachu ve Eevee için yeni bir video geldi. Video oyun içi görüntüler sunmanın yanında Mega evrimlerin oyunda bulunduğunu gösterdi. Ayrıca Rocket takımı da geri dönüyor.

5) 26 Ekim 2018'de PS4 ve Xbox One'a çıkacak Read Dead Redemption 2 için ilk gameplay videosu geldi. İlk oyundan 12 yıl önce geçecek oyunun videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz.

6) Overwatch'ın  geleneksel yaz eventi bu yıl da başladı. Sadece önceki yılların skinleri değil yeni gelen skinlere de erişebileceğiniz bu event 30 ağustosa kadar sürecek. Ayrıca Lucioball da geri döndü.

7) Playstation'ın ilk konsolu çıktığından bu zamana kadar toplamda konsollarının 500 milyondan fazla satmasının üzerinde yeni ve sınırlı sayıda olacak bir PS4 Pro tanıtıldı. Konsol 2 TB olacak ve controllerını ayrı satın alabileceksiniz (eğer konsolu almak istemiyorsanız). Konsolu sadece 500 dolara alabilirsiniz. 7) 20 ağustosta God Of War, New Game + moduna sahip olacak. 


8) İnsanların önerilerini, isteklerini yazabileceği ve yapımcıların bunları dinleyip oyunu daha iyi hale getirecekleri "Fix PUBG" adlı bir site açıldı.9) "İnceleme notu olarak 6 alıp çok satan bir oyundansa 9 alan ama az satan bir oyunu tercih ederiz"- Capcom Europe COO'su Stuart Turner10) Bethesda, Fallout 76'yı Steam'de çıkarmayacaklarını açıkladı. Oyun bu sayfada yayınlanacak. Oyun 14 kasımda PS4, Xbox One ve PC için çıkacak. 11) Valve, Artifact adlı Dota kart oyununu 28 kasımda bilgisayara çıkaracağını açıkladı. 2019'da ise mobil cihazlara gelecek.12) Tekken 7 oyununun Season Pass 2'si için yeni karakterler açıklandı. Anna Williams ve Lei Wulong gibi dönen karakterlerin yanında oyuna The Walking Dead'den tanıdığımız Negan katılacak. Açıklanma fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.