Oyun Gündemi- 3


19-26 Ağustos

1) Rainbow Six Siege oyununa iki karakter ve bir yeni harita geliyor. İlk karakter kocaman bir kalkan taşıyan yavaş bir karakter. Clash! Diğeri ise daha hızlı olan ve duvarları yakarak delik açabilen Maverick. Yeni harita ise Hereford haritasının WW2 temasıyla süslenmiş hali.

2) Far Cry 5'in yeni DLC'si Dead Living Zombies'in çıkış tarihi açıklandı. DLC 28 Ağustos 2018'de yani yarın çıkacak. İşte yayınan video
3) Dying Light'ın Standalone oyunu Bad Blood, yeni bir Battle Royale oyunu. 12 kişiyle oynadığınız oyunda etrafta zombiler varken helikoptere ulaşmaya çalışıyorsunuz. Eylül ayında çıkacağı düşünülen oyunun videosuna aşağıdan bakabilirsiniz.
4) 4 Aralık'ta çıkacak Just Cause 4'ten yeni oynanış videosu çıktı. Video oyuna yeni eklenen zorlu havalara yöneliyor ve kendimizi fırtınaya karşı görüyoruz.
5) 22 Mart 2019'da çıkacağı açıklanan ve SoulsBorne oyunlarının yapımcılarından (From Softwere) gelen Sekiro: Shadows Die Twice'dan 19 dakikalık bir oynanış videosu geldi. Oyun muhteşem gözüküyor.
 6) Gamescom videolarımız sonsuzluğu doğru uzanırken haberlere devam ediyoruz. Life Is Strange 2'dan ilk fragman geldi. Oyun iki kardeşin yolculuk hikayesini anlatıyor. Oyun 27 eylülde çıkacak.
7) Until Dawn yapımcıları Supermassive, Dark Pictures adlı bir oyun serisi getiriyor. Serinin her oyunu birbirinden farklı bir hikayeyi anlatıyor. Serinin yapımcıları şu ana kadar 39 hikaye belirlediklerini açıkladı ama çıkması biraz zaman alacak.
8) Luigi's Mansion oyununun 19 ekimde 3DS'e geleceği açıklandı.

9) Shenmue serisi 20 yıl sonra 3. oyunu ile geri dönüyor. Oyun 27 Ağustos 2019'da çıkacak yani direk sonraki yıl bugün.
10) Cyberpunk 2077'de organlarınıza kadar karakterinizi tasarlayabileceğinizin açıklanması yanında oyunun baştan sona oynanabildiği ama hala üzerinde uğraşılması gerektiği söylendi. Ne dersiniz sonraki yıl bu zamanlarda Cyberpunk oynar mıyız?

11) Devil May Cry 5'dan yeni bir oynanış videosu geldi. Oyunun 8 Mart 2019'da çıkacağı açıklandı.
12) Frogwares, Lovecraft ilhamli dedektif-korku oyununu The Sinking City'den bir sinematik fragman yayınladı.
13) 2019 yılında herhangi bir yeni Assasins Creed oyunu çıkmayacağı açıklandı.

14) Overwatch'dan yeni bir animasyon geldi. Bu sefer gözde karakter D.Va. Bunun yanında oyuna Busan haritası geleceği açıklandı.
15) Trials Rising oyunundan yeni bir fragman eşliğinde çıkış tarihi açıklandı. Oyun 12 Şubat 2019'da çıkacak.
16) Hala fragmanlara doymadınız mı? O zaman son fragman bir başka Call of Cthulhu oyunundan geliyor. Fragmanda oyun içinden ilk görüntüleri görüyoruz.


Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.