PlayStation Plus Ağustos 2018 Oyunları Açıklandı!


Her ay oyunculara bedava oyunlar ve fırsatlar sunan PlayStation Plus ağustos ayında bize ne sunacağını açıkladı. Hemen minik tanıtım videosuna bakalım.


PlayStation 4'de sevilen serinin üçüncü oyunu olan Mafia III bedava olarak geliyor. Vietnam Savaşından dönen Lincoln Way, şehrinde bir intikam yolculuğuna çıkar. Bende bulunmadığı için muhtemelen indireceğim bir oyun. Ayrıca Dead By Daylight var. 5 kişilik olan oyunda birisi katil olur ve diğerleri kaçmaya çalışırken onları avlamaya çalışıyor. Arkadaşlarla oynamalık hem geren hem de eğlendiren bir oyun. Sizde yoksa indirebilirsiniz.

Sadece PlayStation 3'ü olanlar üzülmesin. Size de minik cazibeler bulunmakta. Bound By Flame adlı RPG oyunu ile shooter oyunu Serious Sam 3 bulunmakta. PS Vita kullanıcıları ise Draw Slasher ve Space Hulk oyunlarına erişebilirler. Playstation VR'ınız varsa korku oyunu Here They Lie oyununa bakabilirsiniz. Son olarak bu ay da Knowledge is Power adlı parti oyunu da bedava.

Oyunları 7 ağustos tarihinde, yani yarın indirebileceksiniz. Geç kalmadan hala kütüphanenize eklemediyseniz önceki ayın PS Plus oyunları Heavy Rain ve Absolver oyununa bakabilirsiniz. 

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.