Russo Kardeşler Yeni Filmini Açıkladı!

russo kardeşler ile ilgili görsel sonucu

 27 Nisan'da bizlere Avengers serisinin 3.filmi olan Infinity War'ı sunan Russo, kardeşler şimdi ise yeni bir film çıkarıyor: "Cherry"İlgili resim

Deadline'a göre Russo kardeşler Nico Walker'ın Cherry kitabının film hakları için pazarlığa girişti. Yapım şirketleri olan AGBO, bu kitabın hakları için 1 milyon dolar teklif verdi. Russolar bu filmin sadece yönetmenliğini değil yapımcılığını da üstlenmek istiyor.

 Kitap içeriğinde ise aşk, banka soygunları, eroin gibi konu başlıkları içeriyor. Yazarı olan Nico Walker'ın hayatından esinleniyor. Tanı konulmamış Travma Sonrası Stres Bozukluğu ile Irak'tan dönen eski bir ordu doktorunu temel alıyor. Tanı konulmadığı için gereken tedaviyi de alamayan gazi Walker, opioid bağımlılığı batağına düşüyor. İlaçların kötü kullanımı sebebiyle gerçeklikle bağını yitiren Walker, bir süre sonra banka soymaya başlıyor. 2011'de yakalanan Walker'ın 2020'de serbest bırakılması planlanıyor.

 Bazı iddialara göre ise Walker, Warner Bros'un da aralarında bulunduğu bazı şirketler ile konuşmuş. Warner Bros'un planı ise başrol olarak James Franco'yu getirmek ama Russo kardeşlerin teklifi bu durumu engellemiş.

 Benim düşüncem ise bu filmi iyi oyuncular ile güzel aksiyon filmi yapabilirler. Kitabın yazarının The Punisher dizisindeki kafayı yiyen askerle bile tipleri uyuyor. Diziyi izleyenler bilir. Dizide bir asker görevden dönünce kafayı yiyordu. Franco yerine Daniel Webber alınabilir. Hem bu harika bir seçim olur.

1 yorum:

Blogger tarafından desteklenmektedir.