The Flash'da Rag Doll'u Kimin Canlandıracağı Belli Oldu!


DC yapımı The Flash'ın 5. sezonuna sayılı günler kalmışken, kötü karakter olan Rag Doll'u kimin canlandıracağı belli oldu.

DC yapımı bir dizi olan ve yayınlanmasına günler kalan The Flash'ın 5. sezonunda boy gösterecek olan Rag Doll karakterinin oyuncusu halen bulunamamıştı. CW klasik çizgi roman düşmanı arayışındayken bir hafta sonra oyuncusunu, bir yetenek yarışması olan America's Got Talent' da buldu. TV Insider verilerine göre bu yaz izleyicileri hem eğlendiren hem de yaptığı elastik hareketlerle rahatsız eden yarışmacı Troy James'i buldular. Troy James, The Flash dizisinin 5. sezonunda Rag Doll olan Peter Merkel'i canlandıracak.

Villian Rag Doll Kimdir?

1942'de Flash Comics # 36'da tanıtılan Peter Merkel, “üç eklemli” olarak doğdu. İlerleyen zamanlarda karnaval sanatçısı olan Merkel zaman içinde bez bebek olarak yaptığı soygunlarla bir suçlu haline geldi.  Peter Merkel Jr., babasının egosunu benimsemiştir ve bu, Secret Six'in üyesi olarak hizmet eden Rag Doll'ın daha karanlık olmasına sebep olmuştur. Karakter Jeff Bennett tarafından da dile getirilmişti...
1 yorum:

Blogger tarafından desteklenmektedir.