Amazing Spider-Man #9 ve #10 İnceleme


Spencer'ın ilk sayılarından bir fan olarak hoşnut değildim ama son iki sayıdır güzel şeyler ortaya çıkıyor. Spencer yeni açılmaya başladı ileride güzel şeyler olacak gibi.

Amazing Spider-Man #9

9. Sayı güzel bir sayıydı. Black Cat ve Spidey'yi tekrar bir arada görmek çok iyi hissettirdi. Ramos ve Bandini'de aynı zamanda çok uyumlu olmuş. Arada Mary Jane'in de bir hikayesi vardı,çok hoştu o da. Ayrıca bu sayıda Carlie Cooper'da geri dönüyor! Kendisi MJ'e Lookups adlı gruptan bahsediyor. Grup süper kahramanlara yakın olan kişilerin dertleşme grubu gibi bir şey ama anonim olarak.

Amazing Spider-Man #10

10. Sayı,sonunda benim sesimi duyan bir sayı gibiydi. Sayıyı okurken çok rahatladım ama aynı zamanda gelecek için kaygılarım var. Mary Jane ve Felicia çok güzel işlenmiş sayıda. Peter ve Felicia'nın tekrar barışması harika gerçekten. Felicia ile Peter'ın arasında geçen son sayfa bu sayıda favori panelim olabilir. Sonunda ise yeni kötü adamımız geliyor ve Felicia'nın yanlış yolda olduğunu söylediğini görüyoruz ve sonunda sadece Peter ve onun olacağını söylüyor. Ayrıca Peter'ın Spider-Man olduğunu da biliyor. Belki kötü adamımız,bir kadındır ? İleride çok güzel şeyler olacak gibi ama içimde MJ veya Felicia'ya bir şey olacak diye bir korku var ve umarım o korku gerçekleşmez...

Önce Mary Jane şimdi Felicia. Spencer bu seriye iyi geldi.


Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.