Aralık Ayında Beklediğimiz Oyunlar


Aralık ayı...yılın artık sona erdiği, alamadığımız bazı oyunları ailemize yılbaşı hediyesi olarak aldırmaya çalışmaların bulunduğu sessiz bir ay. Bu ay oyun olarak biraz sessiz geçecek gerçekten. Birkaç oyun bulduk ama sadece iki tanesini heyecanlanabilir buluyoruz.

JUST CAUSE 4- 4 ARALIK (PC, PS4, XBO)

Just Cause 4 ile ilgili görsel sonucu

Just Cause 4 ile Güney Amerika'daki hayali bir ülkeyi yeniden diktatörlükten kurtarıyoruz. Rico Rodrigez olarak yine özel cihazlarımız ile şehirleri alt üst edeceğiz. Önceki oyunun üstüne bu sefer hava eklendi. Fırtınalar ve hortumlar ile yıkım daha da büyüyecek. Seriyi seviyorsanız mutlaka bunu da seversiniz.

Heyecan Metre: 3.0/ 5

PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS- 7 ARALIK (PS4)
Playerunknown’s Battlegrounds [PS4] ile ilgili görsel sonucu

PUBG PS4'e bu ay gelecek oyunlardan. Oyun ne kadar satar bilmiyorum ama PS4'ün Fortnite kitlesini ele geçiremeyeceği belli. Eğer arkadaşlarınızla eğlenceli zaman geçirebileceğiniz bir Battle Royale arıyorsanız ama Fortnite sevmiyorsanız sizi buraya alalım.

Notum: 2.0/5

SUPER SMASH BROS. ULTIMATE- 7 ARALIK (SWITCH)

Super Smash Bros. Ultimate ile ilgili görsel sonucu

İşte tüm Switch kullanıcılarının heyecanla beklediği o oyun. Super Smash Bros. Ultimate. Onlarca karakterin bulunduğu muhteşem dövüş oyunu serisi geri dönüyor. Toplam 76 karaktere ev sahipliği yapan oyun sizi eğlenceye doyuracak. Yılın sonunda bu sessiz dönemde hem kendiniz hem de arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz bir dövüş oyunu.

Notum: 4.5/5

BORDERLANDS 2 VR- 14 ARALIK (PSVR)Borderlands 2'yi oynamış ve sevmiş birisi olarak bu oyunun VR'a nasıl aktarılacağını merak ediyorum. Bol hareket gerektiren ve her taraftan aksiyon akan Borderlans sanki bir VR oyunu için fazla hareketli. Bilmiyorum tek başıma mıyım ama VR'ı çok üzün süre takınca midesi bulanan birisi olarak bu oyunun pek VR'a yakışacağını düşünmüyorum. Yine de kendine güvenen, elinde PSVR bulunduran ve Borderlands sevenler bakabilir.

Notum: 1/5

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.