Geek Basını-42

1) Suicide Squad filminin yönetmeni David Ayer'in açıklamasına göre, Justice League senaryosu değişmeseydi filmin kötüsü Darkseid olacaktı. Steppenwolf ve Justice League'e hazırlık yapılacaktı. Film, ana kötüsünü bu yüzden uzun süre gizli tutmuş. Enchantress'a gelene kadar uzun süre düşünülmüş.


2) Ben Mendelsohn:''Sanırım elimizde çok özel bir yapım var; bu da maharetle yazılmış senaryodan geliyor. Bu kesinlikle harika.'' açıklamasını yaptı.
captain marvel ile ilgili görsel sonucu

3) Hellboy filminden ilk görsel karşınızda!
Hellboy (2019)

4) Aquaman basın yorumları:
-Aquaman The Dark Knight'tan bu yana gelen en iddialı DC filmi.
-James Wan filmin gerçek yıldızı.
-Heyecan verici aksiyon, göz kamaştırıcı su dünyası, diğer süper kahraman filmlerinde görmediğimiz şekilde sunuluyormuş.
-Kullanılan materyallerin şahane olduğu da söyleniyor. Ayrıca eleştirmenlere göre DC daha fazla iyi iş yapmak istiyorsa, James Wan'a daha çok yer vermeliymiş.
Ä°lgili resim

5) J.K. Simmons, Jim Gordon için:''Herhangi bir şey değişmedi. Medya önünde anlatamayacağım bir şekilde görüşmeler devam ediyor. Bildiğim kadarıyla yakın gelecekte bir fırsat görünmüyor ama ben iyimser olmaya devam ediyorum.''
Ä°lgili resim

6) The Wrap'ın haberine göre DC ve Warner Bros, Blue Beetle filmi için çalışma halinde.
Ä°lgili resim

7) Netflix'in Daredevil dizisi 3.sezonundan sonra iptal edildi!
daredevil ile ilgili görsel sonucu

8) Joe Russo:''Steve Rogers'ın Marvel Sinematik Evreni ile işi daha bitmedi.'' açıklamasını yaptı.
captain america ile ilgili görsel sonucu

9)Tamer Karadağlı:''Bugün seslendirdiğim fragman müthiş bir fragmandı. Acayip bir film geliyor. Tüylerim diken diken oldu. Acayip heyecanlıyım.'' dedi.
tamer karadağlı marvel ile ilgili görsel sonucu

10) Spider-man:Into the Spider-Verse filminin basım yorumları:''Kahraman olmayı unutmuş bir adamdan, kahraman olmayı öğrenen bir çocuğun yaratıcı ve görsel olarak çarpıcı macerası.''
Ä°lgili resim

11) Venom, dünya çapında 822 milyon dolara ulaşarak bu sene vizyona giren Deadpool 2 Ant-Man& The Wasp'ı geride bıraktı. Film aynı zamanda 11 Marvel ve 4 DC  Sinematik Evreni yapımından daha fazla gelir elde etti!
venom ile ilgili görsel sonucu

12) Deadline'ın haberine göre Warner Bros, Zatanna filmi için çalışma halinde!
Ä°lgili resim

13) Paul Bettany ve Elizabeth Olsen'nını baş rollerini üstleneceği Disney+ dizisinin ismi ''Vision And Scarlet Witch'' olacak.
scarlet witch vision ile ilgili görsel sonucu

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.