Kingpin Dizinin İptali Üzerine Konuştu!


 Iron Fist ve Luke Cage dizisinden sonra Netflix,bir Marvel dizisini daha iptal etti. Hayır, Jessica Jones değil. Daredevil iptal edildi. Marvel ve Netflix ortaklığında çıkan en iyi dizi olarak gösterilen Daredevil, son sezonunu daha yeni yayınlamıştı ve bu sezon 3 sezonun arasından en iyisi olarak gösterilmişti.Buna rağmen dizinin iptal edilmesi bize Disney'in artık tamamen Netflix ile ilişkisini kesip, kendi servisinde yani Disney Plus'da devam edeceğini gösteriyor.Ama hala iptalini duymadığımız diziler var. Jessica Jones ve Punisher. Bu dizilerin ise çekimleri çoktan başlamıştı bu yüzden aklımıza gelen tek şey yeni sezonları yayınlandıktan hemen sonra onların da iptal edileceği.


Bu haber dizinin hayranlarını epey bir üzdü. Peki iptali hakkında Kingpin karakterini canlandıran Vincent D'Onofrio ne düşünüyor? 2. Sezondaki küçük rolünden sonra 3. Sezon ile tekrar geri dönen, oyunculuğu ile herkesi kendine hayran bırakan Vincent D'Onofrio dizinin iptalinden sonra attığı twit ile düşüncelerini söyledi.


''Netflix iptal etti. Yine de Daredevil, üstü kanlı, ay ışığı altında yükseklerde duruyor. Altında sokağın hareketi, Hell's Kitchen'ın karanlığında beyaz bir ışık parlaması. Bu görsel geceye çığlık atarak kara mahallelere uzanıyor.''


Netflix iptal açıklamasını yaparken ise
 "Hayranlar için cok acı olsa da dizinin son ve final sezonu ile çok gurur duyuyoruz, zirvede bırakmanın en iyisi olduğunu düşünüyoruz. Diziyi yöneten Erik Oleson'a, yazarlara,muhteşem ekibe ve Daredevil'ı oynayan Charlie Fox dahil tüm oyunculara teşekkür ederiz, ayrıca yıllar boyunca diziyi destekleyen hayranlara minnettarız. Dizinin final yapması ile elimizdeki 3 sezon yıllar boyunca servisimizde kalacak. Bu sırada Daredevil karakteri Marvel'ın gelecek projelerinde yer alacak.''

Bu açıklamalar ile Daredevil'ın Hell's Kitchen'da ki işinin bitmediğini anlayarak üzüntümüze biraz da umutla yaklaşıyoruz. Peki Disney, Daredevil'ı bu kadar güzel bir şekilde yapabilecek mi?Göreceğiz. Dizinin iptali ve gelecek projeler hakkında ki düşünceleriniz neler? Yorumlarda belirtin.


Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.