Marvel's Spider-Man Silver Lining İnceleme


Turf Wars'un devamı olan ve The City That Never Sleeps'in son DLC'si olan Silver Lining'in incelemesi ile karşınızdayım.

hikayemizde Turf Wars'tan hemen sonrasına gidiyoruz ve Spider-Man Hammerhead'in adamlarını indirmeye gidiyor fakat planlamadığı bir şey var ki eski dostu yeni düşmanı Silver Sable şehre geri döndü. Hikayemiz aşırı hızlı bir şekilde başlıyor ve temposu hiç düşmeden de bitiyor. Görev bakımından diğer tüm DLC'lerden daha iyiydi.

Hikayede sadece Silver Sable ve Hammerhead yok. Sürpriz karakterler DLC'de sizi bekliyor olacak. Bu arada yine tüm DLC'lerden daha iyi bir after credit bulunuyor. Görevler çok çeşitli olmuş ve almak istiyorsanız kesinlikle önceliğiniz bu DLC olmalı.


Oynanış olarak 2 çeşit yeni düşman eklenmiş ve bazı düşmanların tasarımı değiştirilmiş durumda. DLC'de toplamda 3 tane boss bulunuyor yine çeşitlilik bakımından bu DLC en iyisi.

 Yan görevler ise gayet güzel. Yine Screwball ve base görevleri bulunuyor. Yeni eklenen görev ise ses kaydı toplama fakat bunları tamamlayınca özel hikaye görevleri de açılıyor ki hepsi ayrı ayrı iyi olmuş. Kostümler ise yine şahane olmuş 1 tane İnsomniac'ın kostümü,1 tane film kostümü ve 1 tane çizgi roman kostümü bulunması çok iyi.


The City That Never Sleeps böylece bitmiş oldu. Gayet iyi olduğunu belirtmem gerek. Hikaye açısından en iyi DLC bu olmuş. Başka DLC ve oyun incelemelerinde görüşmek üzere oyuncular.

PUAN: 8.5

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.