Marvel's Spider-Man Turf Wars İnceleme


The Heist'in devamı olan ve The City That Never Sleeps'in 2. DLC'si olan Turf Wars incelemesi ile karşınızdayım.

Hikayemiz şöyle The Heist'te yaşanan olaylardan sonra Hammer Head'i indirmek için Yuri ile polis timi Hammer Head'in mekanına baskın yapmaya gidiyor ve onlara yardım etmek için de ağ kafa onların yanında. DLC'nin girişini çok beğendim adeta bir film girişi gibiydi. Ayrıca DLC'nin gidişatı da iyi fakat görev anlamında The Heist'i daha çok beğendim.

DLC'de Black Cat'in ismi sadece girişte geçiyor onun dışında ne olduğu söylenmiyor ki beğenmediğim bir durum oldu bu. Hammer Head'den başka bir düşman maalesef ki yok ancak tek bir karaktere odaklandığı için daha iyi olmuş diyebilirim. Yuri'yi tekrar hikayede görmek çok güzel hikayedeki yeride gayet büyük.


Oynanış bakımından sadece yeni düşman bir düşman tipi eklenmiş durumda onun dışında önceki DLC'de gördüğümüz düşman tipleri bu DLC'de de bulunuyor. En sevdiğim bölüm son bölüm oldu gayet güzel bir boss fight ile DLC'yi bitiriyoruz.

Yan görevler önceki DLC ile aynı sadece ana oyunda olan bölge basma olayı bu DLC'ye eklenmiş durumda sevdiğim tek yan görev yine o oldu. (Screwball görevleri bana göre aşırı sıkıcı görevler olmuş ana oyunda sevmiştim ama aynı görevi 15.kez yapınca insan sıkılıyor.) Kostümler ise tek kelimeyle muazzam harika kostümler oyuna eklenmiş durumda her kostümün detayları çok iyi olmuş.


Bu DLC sadece kostümler için bile alınabilir tempo biraz düşmüş olsa da hikayenin 3.bölümü olan Silver Lining'i merakla bekliyorum.

Puanım: 7.0

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.