Ocak 2019'da Beklediğimiz Filmler

2019'a yavaştan girişimiz ile rahatlayacağımızı düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Aşırı dolu bir ay ile karşınızdayız.

Creed II: Efsane Yükseliyor
Creed II- 11 Ocak

"Sylvester Stallone ve Michael B. Jordan'ın başrolleri paylaştığı 2015 yapımı Creed'in devamı Creed II, Rocky Balboa'nın eğitmenliğinde çıkış yakalayan Adonis Creed'in, Rocky'nin en büyük rakiplerinden ve babası Apollo Creed'in ölümünden sorumlu olan Ivan Drago'nun oğlu Viktor Drago ile karşılaşmasını konu ediniyor." Yönetmeni farklı olduğu için biraz beklentim azalsa da Rocky ve Creed sevgimden dolayı kesinlikle gideceğim bir film olacak.
Fragman: https://www.youtube.com/watch?v=u22BXhMu4tI
Heyecan Metre: 3/5

Ralph ve İnternet - Oyunbozan Ralph 2
Ralph Breaks the Internet- 11 Ocak
Ralph Breaks the Internet ile ilgili görsel sonucu
"Rich Moore ve Phil Johnston tarafından yönetilen Ralph ve İnternet - Oyunbozan Ralph 2, video oyun salonundan internetin uçsuz bucaksız dünyasına adım atan video oyunların 'sözde' kötü karakteri Ralph ile uyumsuz arkadaşı Vanellope von Schweetz'in maceralarını anlatıyor." İlk filmini sevdiğim Wreck It Ralph'in ikincisini merak ediyorum ama sinemada izler miyim bilmiyorum. Yıla bir animasyon ile girmek isterseniz tavsiye ederim.Fragman: https://www.youtube.com/watch?v=_BcYBFC6zfYHeyecan Metre: 2/5

Robin Hood- 11 Ocak


"İngiliz halk hikâyelerinde önemli yeri olan, kâh görevini kötüye kullanan yöneticilerle kâh halka zulüm eden soylular mücadele yürüten halk kahramanı haydut Robin Hood'un 2018 yapımlı bu öyküsünün başrolünde bu kez Taron Egerton yer alıyor." Yine bir Robin Hood filmi izlemek isterseniz gidebilirsiniz ama beni ne kadar kadrosu ile çekmeye çalışsa da gideceğimi düşünmüyorum. Yorumları da pek iyi gözükmüyor.
Fragman: https://www.youtube.com/watch?v=zwPn9ZnbCo0Heyecan Metre: 0.5/5

Glass- 18 Ocak


glass poster ile ilgili görsel sonucu

"Unbreakable ve Split'le aynı evrende geçerek bu filmlerin devamı niteliğindeki Glass’ta; David Dunn, Kevin Wendell Crumb’ın Canavar kimliğinin izini sürmektedir. Bu esnada iki adam için de önemli sırları taşıyan Price’ın gölgesi ortaya çıkacak ve yepyeni bir hikâyeyi gün yüzüne taşıyacaktır." Ocak ayının en merak ettiğim filmi olabilir. Önceki filmlerinin güzelliği dolayısıyla kesinlikle kaçırmayacağım bir film olacak.


Heyecan Metre: 4/5

Karakomik Filmler- 18 Ocak


Cem Yılmaz'ın yazdığı ve yönettiği Karakomik Filmlerde birbirinden farklı iki film izleyeceğiz ve filmler hakkında hiçbir fikrim yok. Tek bildiğim bir filmin komik diğerinin ise daha karanlık bir yapıya sahip olacağı. İzlemeyi merakla bekliyorum.


Heyecan Metre: 3.5/5

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3: Gizli Dünya

How to Train Your Dragon: The Hidden World- 25 Ocak

"Artık Astrid’in yanı sıra Berk’in muhtarı ve yöneticisi olan Hıçgıdık, muhteşem derecede karmaşık bir ejderha ütopyası yaratmıştır. Dişi ejderha Işığın Öfkesi’nin ortaya çıkışı, köylerinin o güne kadar karşılaştığı en karanlık tehlikeyle aynı zamana denk gelince Hıçgıdık ve Dişsiz bildikleri tek yuvayı terk edip sadece efsanede var olduğu düşünülen gizli bir dünyaya yolculuğa çıkarlar. Ejderha ve binicisi, değer verdikleri her şeyi korumak için birlikte dünyanın ücra köşelerine kadar savaşacaklardır." İlk iki filminden fena değilmiş diyerek çıktığım animasyonun üçüncüsüne yeniden gidermiyim bilmiyorum ama ilgimi çekmedi değil.
Fragmanı: https://www.youtube.com/watch?v=SkcucKDrbOI


Heyecan Metre: 2.5/5 

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.