Rainbow Six Siege Operation Wind Bastion Detaylı Tanıtım!


Bu sene Rainbow Six Siege için şüphesiz, çok iyi bir seneydi. Yeni gelen operatörler, Outbreak event'i ve daha bir çok yenilik ile oyun biraz daha güzelleşti. 3. yılın son sezonu olan Wind Bastion'da dün öğlen zamanlarında çıkışını gerçekleştirdi ve bir çok yenilik ile görücüye çıktı. Gelin bu yeniliklere göz atalım.

2 YENİ OPERATÖR

Kaid ve Nomad adı altında 2 yeni operatör oyuna eklenmiş durumda sırasıyla bakacak olursak:

Nomad

Kendisi bir Attack operatörü. Ana silah olarak 2 tane taramalı tüfek kullanıyor, bunlar AK-74M ve ARX200 ikincil silah olarakta sniper gibi bir tabanca kullanıyor, 44 Mag Semi-Auto. Hızı 2 - Zırhı ise 2, Gadget olarak Breach Charge ve Stun Grenade kullanıyor. Özel gücü ise defans operatörlerini geriye uçuran bir silah eklentisi, adı ise Airjab Launcher.


Kaid

Kendisi bir defence operatörü. Ana silah olarak 1 tane taramalı mini tüfek ve shotgun kullanıyor, bunlar AUG A3 ve TCSG12 ikincil silah olarak yine Nomad ile aynı sniper tabancayı kullanıyor. Hızı 1- Zırhı ise 2,Gadget olarak Barbed Wire ve Impact Grenade kullanıyor. Özel gücü ise Bandit'in daha gelişmiş hali diyebiliriz. Reinforce'lu duvarlara, Hatch'lere, Barbed Wire'lara ve yere koyulan kalkanlara elektrik verebiliyor. Eklentisinin adı ise "RTILA" ELECTROCLAW.


YENİ HARİTA FORTRESS (HİSAR)

Fortress haritası Fas'ta geçtiği ve Border haritasına çok benzediği için dikkatleri üzerine çok çekmişti. Toplamda 2 kattan oluşan Fortress içerisinde bir çok merdiven ve oda'ya ev sahipliği ediyor. Büyük koridorları bulunan haritanın aşırı büyük olduğunu belirtmem gerekiyor. 


WIND BASTİON SİLAH KAPLAMALARI

Bu sezon bizi gerçekten değişik silah skinleri bekliyor aşağıda da görebileceğiniz gibi Fortress'taki desenler ile süslenmiş altın sarısı Humble Terra Cotta, çiçekler ile bezenmiş açık mavi Painted Floral ve (benimde favorim olan) üstü siyah altı kırmızı olan Baroque Exalted. Aşağıdan daha detaylı görebilirsiniz.


PRO TEAM BDU VE HEADGEAR'LARI

Favori pro league takımlarınızı onların kostümlerini giyerek desteklemek isterseniz Rainbow Six Siege'e pro league takımlarının kostümleri geldi. 3.sezonda pro league takımlarının charmları ve silah skinleri eklenmişti bu sezonda da oyuna kostümleri eklendi toplamda 11 Pro League takımının kostümleri eklenmiş durumda almak isterseniz, R6 Kredisi ile satın alınabiliyor.


YENİ MAĞAZA GÖRÜNÜŞÜ

Yeni mağaza görünüşü ile birlikte mağazada daha rahat gezebileceksiniz ayrıca kostüm, silah, charm ve elit skinlere daha rahat bir şekilde göz atabileceksiniz. Mağazadaki fps düşüşü de düzeltilmiş durumda.


GENEL AYARLAR VE İYİLEŞTİRMELER

 OYUN DENGELEME:

Fırlatılabilir cihazlarda önemli bir değişiklik söz konusu fırlatma eğrileri daha kolay olması için değiştirildi. Böylece Nitro patlayıcı hariç bütün fırlatılabilir cihazlar artık daha stabilize bir şekilde istediğiniz yere fırlatılabileceksiniz.

OYUNCU KONFORU:

Wind Bastion'dan itibaren Kaid ve Nomad için yeni bir etki alanı özelliği gelecek. Bu etki alanı özelliği ile birlikte artık bomba kurarken tam olarak nereyi etkilediğini görebileceksiniz bunu sadece kuran oyuncu görebilecek.

Evet Operation Wind Bastion ile ilgili tüm detayları size sunmuş bulunuyorum, yeni sezonda iyi oyunlar!

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.