Spider-Man: Into the Spider-Verse Devamında Bizleri Neler Bekliyor!

                Spider-Man: Into the Spider-Verse 
Sony tarafından yapılan animasyon Spider-Man: Into the Spider-Verse filmi hem eleştirmenler tarafından hem de hayranlar tarafından gayet iyi yorumlar aldı. Ünlü eleştiri sitesi olan Rotten Tomatoes sitesinde 220 üzerinden fazla oy ile %97 beğenme oranını buldu. Filmin içinde çizgi romanlardan aşina olduğumuz spidermanlar vardı ve bazılarına film içinde daha fazla odaklanıldı.

Spider-Man: Into the Spider-Verse Spinoff FilmleriFilm içinde en çok odak noktası olan karakterimiz ise Spider-Gwen. Gwen Stacy olarak bildiğimiz Spiderman'imizin kendi filmini almasına kesin gözüyle bakılıyor. Daha film vizyona girmeden önce bütün kadın spiderman filmlerinin yapılmasına başlanılcağı duyurulmuştu. Şimdi ise prodüksyonunu  Amy Pascal'ın yaptığı, Bek Smith tarafından yazılan film, Silk (Cindy Moon) ve Spider - Woman (Jessica Drew) gibi ünlü kadın Spiderlarımızı da içericek.


Şuanlık hayranların sevdiği çizgi roman kahramanlarının beyaz perdeye ne zaman çıkacaklarını bilmiyoruz ancak Spider-Verse filmine gelen olumlu yorumlardan sonra en kısa sürede bu konuyla ilgili kesin bir bilgi alabiliriz. Biz şahsen animasyon evreninin genişlemesini ve yeni filmler görmeyi fazlasıyla istiyoruz. Detaylar geldikçe sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz!

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.