Spider-Verse'den Miles Morales Gerçeğe Dönüşüyor!Spider-Verse'ün Miles Morales'i Gerçek Aktörlüğe Soyunuyor!

Sony Pictures Animation'ın yapımını üstlendiği Spider-Man: Into The Spider-Verse 14 Aralık Cuma günü izleyiciler karşısına çıkmıştı. Beyazperde ile buluşan film söz konusu gündemde kalmaya devam ediyor. Spider-Verse'te Miles Morales'i seslendiren Shameik Moore rolü live-action olarakta canlandırmaya hazır.

MTV ile yapılan bir röportajda 23 yaşındaki aktör Moore, rolü kesinlikle canlandırmak istediğini belirtti. Moore:
Kesinlikle live-action Miles Morales olmak istiyorum. Onun küçük bir çocuk olduğunu biliyorum fakat zaman içerisinde role hazırlanabilir ve en iyi performansımı canlandırabilirim. Fakat yine de böyle bir fırsat verdikleri için teşekkür ediyorum.
 Miles olarak Tom Hardy'li Venom'a karşı savaşmayı çok isterim. Ne demek istediğimi anlıyor musunuz? Bu çok güzel olurdu. En sevdiğim aktör ile beyazperdede olmayı çok isterim.
Böylesi animation-live-action geçişi olsa muhtemelen ilki bu olurdu fakat geçmişte live-action kahramanı aktör Clark Gregg, Phil Coulson'ın sesi olarak animasyon filminde yer almıştı.Bunun dışında etrafta Sony Pictures Animation'ın hem Venom hem de Spider-Verse için geçişlerin olabileceği söylentileri dolaşıyor ancak Shameik böylesi bir geçişin "daha büyük bir evrenin parçası" olabileceğini düşünüyor.
Evet, Venom'un sonunda after-credit olarak bizi (Spider-Verse) gösterdiler ve bence böyle bir tohumun daha büyük bir evren için ekilmesi gerektiğini düşünüyorum... Miles Morales'e de benziyorum, tek yapmam gereken saçlarımı kestirmek olacaktır, hadi bu işi yapalım.
Shameik Moore'un Miles Morales hakkında söylediklerinin devamını 4.25'ten itibaren izleyebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.