Venom'un Devam Filmi Geliyor mu?

VENOM'UN 2. FİLMİ ARTIK KESİN!!!


Box Office'te ki başarısından ve kırdığı rekorlardan sonra herkes devam filminin geleceğini düşünüyordu ama kesinleşmiş bir şey yoktu. Artık bu soruya kesin bir cevabımız var.


Venom filminin senaristlerinden biri olan Jeff Pinker ile yapılan röportajda kendisine sorulan "Hayranlar devam filminden ne bekleyebilir?" sorusuna "2. Filmin olmasından başka bir şey söyleyemem" şeklinde cevapladı ve ilk defa devam filminin olacağını birinci ağızdan duymuş olduk.
 Kendisinin yazıp yazmaycağı sorusuna ise "Ben yazmıyorum" cevabını verdi.

Venom filminin yönetmeni ile yapılan röportajda ise Carnage ile ilgili soruya ''2. filmin olma potansiyelini düşünerek filme bu sahneyi koymayı düşündüğümüz zaman bencil bir şekilde sadece onla bir daha çalışma heyecanımdan dolayı aklıma gelen ilk isim o oldu ama Natural Born Killers filminde oynadığı Mickey karakterine bakarsak Mickey'den Kasady'e rahat bir geçiş yapabilceğini düşünüyorum'' şeklinde cevapladıBox Office'te Dünya çapında 850 milyon dolar üzerinde gişe yaptıktan sonra ve after credits ile birlikte 2. filmin başlangıcı yapılmış gibiydi. Hayranlar için çok tatmin edici olmasa da gişenin verdiği bir şansla yoluna devam edicek olan Venom sizce bu sefer nasıl bir iş çıkarıcak? Jeff Pinker'ın yazmaması filme pozitif mi yoksa negatif mi bir etkisi olucak? Bunları cevaplamak için biraz erken ancak Venom kesinlikle bir kez daha beyaz perdeye gelicek.

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.