Haftalık Geek Basını-46

31 Aralık 2018 - 7 Ocak 2019*

1) Hollywood Reporter'ın haberine göre, geçtiğimiz ay senaryosu Matt Reeves tarafından Warner Bros'a teslim edilen Batman filminin çekimleri, 2019 Kasım ayında başlayacak.

Ä°lgili resim

2)Kelly Thompson ile Adam Hughes'un Captain Marvel #1 kapakları ile karşınızdayız. Serinin ilk sayısı 9 Ocak'ta yayınlanacak!

captain marvel #1 2019 ile ilgili görsel sonucu

3)Marvel, Hearthstone yapımcılarının kurduğu Second Dinner adlı şirket ile bir oyun anlaşması imzaladı. 30 milyon dolardan fazla bütçeye sahip olacak proje ile ilgili herhangi bir detay paylaşılmadı.

Ä°lgili resim

4)Aquaman, dünya çapında 822 milyon dolara ulaşarak Wonder Woman'ı geride bıraktı. Filmin, Batman v Superman: Dawn of Justice'i de geride bırakarak en fazla gelir elde eden DC Sinematik Evreni yapımı olması bekleniyor.

Ä°lgili resim

6)Aquaman, Black Panther'ın aday gösterildiği yerde Oscar'ın 'En iyi Görsel Efekt' kategorisinde son adaylar arasına dahil edilmedi. James Wan: ''Utanç verici bir durum.''

Ä°lgili resim

7)Punisher dizisinin 2. sezon posteri!

punisher season 2 poster ile ilgili görsel sonucu

8)The CW, Ruby Rose'un başrolde olacağı Batwoman dizisine pilot bölüm çekilmesini istedi, pilot beğenilirse ilk sezon onayı alacak.

Ä°lgili resim

9)Yeni Shazam fragmanının 19 Ocak'ta geleceği söyleniyor!

Ä°lgili resim

10)Ryan Reynolds dışında MCU'da yer alacak bütün X-Men karakterleri için yeni oyuncu seçimleri yapılacak.

deadpool x-men ile ilgili görsel sonucu

12)2019'da vizyona girmesi beklenen Spawn filminin çok yüksek düzeyde rahatsız edici sahnelerin olacağı ve filmde tek bir komedi unsurun yer almayacağı açıklandı.

spawn ile ilgili görsel sonucu

13) DC'nin gelecek sayılarında Dick Grayson ve Harley Quinn evlenecek!

nightwing harley quinn ile ilgili görsel sonucu

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.